bugün

Kadınların erkeklerden beklentilerine bilim dilinde "paradoks" deniyordu;

- Telefonu suratına kaparsam, bil ki tekrar aranmak istiyorum.
- Beni kıskanmanı istiyorum, ama kıskanç olmanı istemiyorum.
- Bana tapmanı istiyorum, ama bağlanmanı istemiyorum.
- Ağır ve asil olmanı istiyorum, ama club'da göbek atmanı da istiyorum.
- Yatakta haşin olmanı istiyorum, ama yumuşak da olmanı istiyorum.
- Arkadaşlarım seni sevsinler istiyorum, ama çok da sevmesinler istiyorum.
- Kendi hayatın da olsun istiyorum, ama sürekli benimle ilgilen istiyorum.
- Sürekli beni aramanı istiyorum, ama çok sık aramanı istemiyorum.
- Paspal olmanı istemiyorum, ama bakımlı olmanı da istemiyorum.
- Kaliteli müzik dinle istiyorum, ama benimle oynak pop şarkılarını da dinle istiyorum.
- Çok para kazan istiyorum, ama şirkette çok durma istiyorum.
- Her şeyime destek ol istiyorum, ama kendi ayaklarım üstümde durmama izin ver istiyorum.
- Ararsam ben o telefon açılsın istiyorum, ama ben telefonumu açmazsam buna bozulma istiyorum.

"- Hep bana sarılınsın istiyorum, ama öyle hep sarılınmasın da istiyorum."

- Ailene benden bahsetmeni istiyorum, ama aileme senden bahsetmek istemiyorum.
- Kızların hepsi peşinden koşsun, ama sen benim peşimden koş istiyorum.
- Prenses olmak istiyorum, ama kraliçe olmak istemiyorum.

(bkz: experimental)
Honki ponki tonino diye bağırarak olduğunuz yerde zıplayın, eş zamanlı olarak elleriniz kulak memenizde olacak şekilde poz verin.

Daha önce yaptığım hiçbir kadında negatif sonuç verdiğini görmedim.

Ah eski hallerim.. ne bıçkın ne etkileyici..
Kadından kadına değişir. Ama genelde kötü davranılıp ilgi görmeyince dünyanın en vasat adamı olsanız bile gözümüzde büyütüp peşinizden koşuyoruz.
karşındaki insanla eğer gerçekten emek ve sevgi doğrultusunda bir ilişki içindeyse insan ve adamı gerçekten seviyorsa eh adamda emek veriyorsa özel olarak "hoşa giden davranışlar" silsilesine gerek yoktur.
emek yeterlidir.
Gözlerinin içine seni seviyorum dercesine manalı bir şekilde bakın. Onun güldürün mutlu edin.
(bkz: ona küçük sürprizler yapın)
boynundan öpün...
Hazırlan gidiyoruz'dur.
Sevdiğini defalarca dile getirmek.
Elbisesini giydiği an beğenmezsen yandın, orayı terk et. Bazıları da yaptığı yemeğe takıntılı olur, beğenmezsen yada sen daha iyi yaparsan sinir olur erkeğe. Al sen yap daha iyisini diyip tencereyi kafana vurur.
Bence diyorum bakın gidip de kimsenin üstünde uygulamayın sonra. Böyle sert, sahiplenici davranan (maço demiyorum altını çizeyim) ama aynı zamanda yer yer çok kibar ve nazik davranan biri olsa çok hoşuma giderdi. Hani sürekli seni seviyorum, çok iyisin çok güzelsin tarzı övgüler insanı sıkar ve bir şey de ifade etmez bi yerden sonra. Bu yüzden hiç beklemediğim bir anda bana güzel söz söylemesi hoşuma giderdi.
Bu arada bizim de paramız var çok şükür kalmadık sizin paranıza diyorum parayı çok sevdiğimizi iddia edenlere.
kredi kartıdır.
Prenses gibi hissettirilmesidir. Lakin aramızda prens yok kızlar ona göre bu isteğiniz aşırıya kaçıyor. Bilin yani.
erkeğin ani ve isabetli karar alabilmesi.
şüphesiz arada başka erkeklerle gönül eğlendirmesine izin vermektir. nasıl biz gizli kaçamaklar yapıyorsak ona da göz yummalıyız diye düşünüyorum. sonuçta o da can. bu iki tarafı da mutlu edecektir.
layıkıyla sikmeniz yeterlidir. Gerisi goygoy'dur, boş muhabbettir.
isteyin vermezse zorla alın hoşuna gidecektir.

daha ateşli olmasını istiyorsanız yakasını paçasını yırtın bir tecavüzcünün soğuk nefesini ensesinde hissetsin.
Evet, kadının hoşuna giden davranışları gelin erkeklerin ağzından duyalım.
dogy. hoşuna gitmeyen kadın tanımadım vala.
Gözlerin içine bakarak "seni seviyorum" demesi ve onun değerinde cümleler söylemesi.
Güzel olduğunuzu belirtip hayran hayran bakması.
Bir tane gül ile sizi beklemesi.

Yenir.
Sevgilisinden birşey saklayamaz, paylaşması. Nen var kuzum sorusuna layıkıyla cevap vermesi.
Acik sozlu olup yalan soylememek.
Elbet hoşuna gitmeyen bir davranışınız diğer bütün iyileri yok edecektir. Uğraşmayın.
Her yaşın ayrı bi beklentisi var, ergen sevgilikte saçma sapan şiirler orta yaşta evin tapusunu üzerine yapman ihtiyarlikta takma dişlerini temizlenen.
baskı yapmadan olan kıskançlık. çok tatlı be.