bugün

ben evlenmek istemiyorum evlenmeyeceğim demenin farklı yollarını bulmuş adamın cevherleri. ilgi göstermeden hedefi vurmaya çalışmaktır. tembel adamın yaratıcı zekası.
köpek bile ilgi isterken zor olan durumdur. bu kadar elzem bi ihtiyacı vermeyecek adamı napsınlar?
hic evlenemeyecek olan erkek soylemidir, utopya o bi kere ilgi istemeyen kadin olmaz.
ilgi istemeyen insan evladı isteği.

yok erkeklerin ne bencil varlıklar olduğunu bilmesem yadırgamayacağım da, neyse.

sahiden de üretim hatası bu erkekler.
kendisini sevmeyen bir kadınla evlenmeyi kendisini seven, değer veren doğal olarak da ilgisini sevgisini göstermesini bekleyen bir kadınla evlenmeye tercih eden adamın sözleri.

bir erkek için kendisini seven sevgilisiyle karısıyla ilgilenmek ona zaman ayırmak neden zor gelir ki? bunda garip olan ne var, aşırı olan gereksiz olan nedir? ama uyanık olun kadın sizin ilgisizliğinden yakınırken siz onun isteklerine cevapsız kalırsanız etrafta mutlaka onunla ilgilenecek başkaları olacaktır. sonra nerede hata yaptım demeyin. güzel bir sevgi bulmuşken ona sahip çıkın.
şeker isterim şeker isterim diyen çocukları başından savıp eldeki tek şekeri kenarda oturan şekerden ümidini kesmiş çocuğa vermektir.
çok şey isteyen adamın sözüdür. eve çiçek alsan o bile ilgi ister.
he amk he ilgi istemeyen karıda çok meraklıydı zaten evlenmeye..
değişik bir ironidir. evleneceği kadının özelliklerini bilmektir.
ilgi istemeyen kadın sıkıcı olur. "kadınlar ilgiyi kesiverdiklerinde erkekler bi kıllanır bu durumdan" o nedenle büyük söylenmemesi gereken bir laftır bu. alın kızlar, bu da benden size bi tüyo. hadi hayırlı tıraşlar.
ilgi istemeyen kadın yoktur vardır belkide fakat aşırı ilgi istemez ilgi istemeyen zaten evlenmek gibi bi planı yoktur genelde..
güncel Önemli Başlıklar