bugün

altında kalkamayacağı iş olmayan, üstlendiği sorumluluğu en iyi şekilde kotaran canpare dost yazar. herşey biryana o güveçler de pek bi lezizdi be aga.
ankara zirvelerine ismini altın harflerle kazımış yazardır kendileri. ismini sözlükte çok kez görsek de tanışmaya vesile zirve olacakmış demek ki. zirveden sonra devam eden dondurma, çorbacı, parkta muhabbet gibi etaplara da sonuna kadar iştirak ettiğinden kendisine teşekkür ettiğimiz sıcakkanlı, güler yüzlü insan.
teşekkürü borç bildiğim zirve organizatörü... çok yoruldu, çok emek harcamış gerçekten... o gülen yüzün hiç solmasın dileklerimle...
sevilesi er insan sözünün eri kişilik eğlenecez uleyyn dedi eğlendirdi geceyi fasılla bitirmedi hiçbir yükümlülükten kaçınmadı arada enzeruya yüklenildi arada kalktı eğleniyoruz mu dedi... zirveli veya zirvesiz görüşmeyi istediğim düşündüğüm sevdim ulan seni dediğim kişi hayatında mutluluklar diliyorum ey insan *
birlikte çok güzel bir zirve organizasyonuna imza attığımız candan ötem. bileğimizin hakkıyla altından kalktığımız beklenen faslı ankara zirvesinde arada masum çocuk rolüyle oturup içkisini içerek "hadi enzerum" bakışları attı bana. ama yine de ilerleyen anlarda yerinden kalkıp düzenlemeler vs. de yardımcı olup bir enzeru&iktidarsiz jigolo zirvesinin emektarı olarak görevini yerine getirmiştir. arada masanın bir ucundan diğer uca "biz bu işi başardık" bakışları, koşturmacada durdurup "işte budur" çakmalarıyla günü tamamlamışızdır. hem eğlenip hem de böyle büyük bir grubun kontrolünü elimizde tutmayı başardık. evet, biz başardık! uyumlu bir organizasyon ikilisi olduk devamı da gelcektir şüphesiz.

sonraki zirvemizde ise ben oturacağım, o koşturacak, sonra eli ayağı birbirine girecek yetiş enzeru diyecek. ben kıyamayacağım ama içkimi yudumlamaya devam edeceğim.*
iyi ki tanışmışız, iyi ki hayatımdasın artık. eksik olma. durmak yok, zirvelere, görüşmelere devam.*
kendisini tanımaktan ve organizatörlüğünden memun kaldığımız yazar. *
işler kesat durumundaki armuttur.
kendisi sıkı bir oktay rıfat hayranıdır.
bugün akşam itibariyle memleket yolcusu olan yazardır. özlemiş oraların kokusunu. hayırlı yolculuklar diyorum zatilerine. güle güle git, güle güle gel.*
aksaray otobüsüne binerken çantasından cv'sini arakladığım yazar. hemen aktaralım.*
okul: atılım üniversitesinde halan okumakta.

bilgisayar becerileri: msn'de oturum açmak, yonja profili düzenleme, windows 98 'de ms-dos komut sistemini ezbere biliyormuş. ha bir de süper fotoşopcu.*

hobileri: yeni telefonu bir kaç hafta bile olmadan hacımat etmek, playstation'da rakip tanımamak, alkol komasına girmek, gavur şeyi gibi yanan sıcak havalarda konyak içmek*.

yabancı dil : hazırlıkla cebelleşecek kadar ingilizce. (rusça'da öğretcem sana ama ben)

tuttuğu takım: sümkürse sarı kırmızı akar.* *
son olarak: 30 kişilik organizasyonlarda büyük başarıları var. referanslara gelince sayfalar dolusu aybalam. sözlüğün databeyzleri yetmez.

not: yukardakilerin gerçek kişi ve kurumlarla alakası vardır*. selam olsun andama diyerek ankara seni özleyecek diyorum.
hadi zirve yap hadi zirve yap diyre baskı kurduğum kişilik ama organizasyon enzeru ve bensiz olmaz*.
evlenilecek ideal erkek tanımına gittikçe yaklaşan yazardır.*
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
(bkz: bu ne yaman çelişki)
(bkz: gülümseten nickler)
yazarmış ayrıca
tanımıyorum ama öyle yazasım geldi. *
nick'ini gördüğümde "ah yazık. ilaç filan kullansa bari" geyiği yaptığım, yüzümde tatlı bir tebessüm oluşturan yazar.*****
malulen emeklilik alması gereken emekçi, işçi.
hayatta mı? diye merak ettiren yazardır.
o bir ütopyadır.
ironiktir.
dışı sizi , içi beni yakar .
(#5957889)

kendisine belirtmek isterim ki, eğer bir milletin yükselmek için illa ki güçlü bir lidere ihtiyacı varsa, o millet asla gerçek manada yükselemeyecektir.
hemşeri yazar. sırf bu sebepten kanım ısınır ona bak. * nickini gördükten sonra hayatın anlamı üzerine tekrar düşünmeye karar verdim. yok böyle birşey uşak!
doğum günü kutlu olasıca yazardır . daha nice mutlu senelere beraber inşallah . *
doğum günü yazarı. hediye olarak ona ancak güzel bir ömür dileyebiliyorum şu an.
keşkesiz, pişmanlık yaşamadan..nice yıllar.
sevdiklerimizle birlikte en güzel anları paylaştığımız günlerden biridir değil mi doğum günü? o gün de bugün demekki. nice senelere yazarı...
zirve düzenleseydik keşke diye iç geçirdim doğum günü olduğunu duyunca. doğum kutlu olasıca, ömür boyu mutlu olasıca.
ramazan bitsin içmeye gidelim. *