bugün

soylu, zengin tatlı dilli yazarüstü. *
canı sıkılan ve bankada ki parasına para katmak için ortak arayan ama bulamayıp yine maalesef çatır çutur kendi yiyecek olan naif ve çok muhterem yazar.*
aklinca fakirlere bok atan boktan yazar. fakir ne? insanlari parasina göre ayiran ve deger biçen, zihniyetten tiksiniyorum.
çok saygılı olan ve herkesi zengin-fakir ayırmadan bir nebze seven hatta yanında çalıştıracak kadar görgülü ve içten davranan patronluk da olan süper bir yazardır.
piton gibi severim herkesi ben!, diyen yazardır.
egosu tavan yapmis yazar. zengin-fakir ayirmiyorsa açtigi baslik, girdigi entry hayal ürünüdür o zaman. (çeliski bu olsa gerek)
ego ve eko sorunu olmayan yazar.

ego ne ya!?.
kendini öven yazar tipi diyelim.
ego, para, hatun, araba, kokteyl, fantezi ve bilimum ulaşılması zor şeylerin sorunu olmayan ve olanları anlayamayan yazardır.*
senden anlamani isteyen mi oldu diye sorulacak yazardir. herkes kendi isine baksin efendim, görgüsüzlügün lüzumu yok.
alakası olmayan yazar.

herkesi çok sever ve hep doğru söyler. ayrıca çekilmez kıskanılır. bunu da bilir ve alışkındır.
an itibariyle karma derecesi erman toroğlu'dur. bir insana daha ağır nasıl hakaret edilebilir bilemedim. Anlasa ya artık?
niye silinmesi gereken yazarmış ki acaba?, diye akla gelen süper yazar.

kime ne küfürümüz yanlışımız varmış a a?.
(bkz: dostum sen insan dedin ama hayvan çıktı bu)

(#17377713)
ne dediğini bilir, saygılı adam yazar.

neyse ne la, eksiliyorlar sonra!.
Neden baslik siciyor anlayamadik yazaridir.
aşırı derecede sempatik ve sevimli ve iyi yürekli yazardır.
yazık, dertleri çok büyük gayrı, allah yardımcısı olsun, iç ferahlığı versin.
yahu ne derdi tasası, yol göstercilik yapıp sevap ve dua almak isteyen zengin bir yazar.

iyilik yaramaz zaten, bana ne ya.
ben anlamam ondan bundan olduğum gibi bir kulum işte diyen yazar saygılar sunar.*
(bkz: çürük yumurta)
(bkz: sağlam sucuk)
(bkz: ilgi hastası)
abazandır, fakirdir, manyaktır tamam mı?, oldu mu, diyen yazar!.

ulan gönlünüz olsun peki tamam be arkadaş be.*
Sözlükteki pırlantadır. Kötü olansa pırlanta olduğunu seneler önce fark ettiği için ışığı gittide sönmektedir.
edit: keşke fark etmeseydi.