bugün

isteyene 2 saatte öğretebileceğimdir. olm böyle sebeplerden kalmayın lan.
ehliyet almak bu kadar zorlaştırılmamalı diyenleri göstermiş eylemdir. aynen basitleşsin iyice. amaç jeton alıp çarpışmak zaten trafikte.
Bir aksilik olmazsa 16 temmuz günü yapıp kurtulmak istediğim direksiyon sınavının çoğu kişiye göre en zor kısmı.

Nerden estiyse bu yaştan sonra ehliyet almaya heves ettim. Güç bela öğrendik sürmeyi de bu iş zor gerçekten. Çünkü çok detay var. Yoksa 2 duba arasına sokarsin arabayı. Mesela 16 temmuz benim ikinci deneme olacak. ilkinde bu aşamada kaldım. Çünkü arabayı 2 duba arasına sıkıntısız soktum fakat çıkarırken bir kere geriye gitme hakkın var. Ben de ön taraf kurtarır diye tam sol yapıp çıkarken dubaya sürttük bitti. Bakalım 2. Si 2 hafta sonra inşaallah orada hallederiz.
Kurs hicam olmasa yapamayip dosya yakacakken yaptigimdir. bir kez parkta araba kaydı kaldim, bir kez sinavi gectigim garantilenmisken heyecanlanip 2.ye arabayi istop ettirdigimde kaldim. 3.de müfettişin de yardimiyla gectim.

Heyecan yapmayin o zaman zatrn size soylenenlere kulak verip algilayip gecersiniz. Bir cogu yardim ediyor. Ozellikle de 3. Sinava kadar kalmissaniz.