bugün

yalnızlığın hissedildiği andır. Birilerine bazı şeyleri anlatmak istersiniz içinizi dökmek rahatlamak istersiniz sonra hiç kimsenin ne yaşadığınızı tam olarak bilmediğ aklınıza gelir veya anlatacak kimsenin etrafınızda olmayışı.
Olsada fark etmez. Anlatsanda derdini dinlemezler, zaten kim kimin umrunda ki.
Yalnizligin yaninda basa cikmayi ve guclu kalmayi ogreten durumdur.
en başta çok fazla zorlar. ama sonuçta insanı güçlendirecek olan eylemdir. (bkz: öldürmeyen şey güçlendirir)
ihtiyacın olmadığında yığınla yanında olanların gerek duyulan anda etrafta bulunamaması durumu.
zordur , allah kimseye yaşatmasındır

bugünlerde yaşadığım zor durumlarda hep çevremdekilerin desteğiyle tekrar ayaklandım, gerçekten yalnızlık zordur.

Not : Dertleşmek isteyen arkadaşlarla konuşabilirim her daim.
çok kötü durumdur. Az başıma gelmedi ordan biliyorum.
daha çok dertlenilir. yalnızlığı en derinden hissedersiniz ve bir sigara daha yakarsınız.
normal olandır. diğer türlü ihtiyaç diye bir kavram olmazdı.
sıkıntı şudur ki ihtiyaç anında insan yanında birilerinin olmasını ister. onun dışında olsa da olur olmasa da der. dolayısıyla o iyi zamanlarında tabiri caizse yatırım yapmadığı içinde sıkıntılı zamanlarında yalnızdır.
halay başı olmaktır. halay bitene kadar bir yanındakini * diğer yanındakiyle birleştirip dinlenememektir.
zor durumdur. insan içine kapanır, herkese küser, tüm dertlerini içinde toplamaya başlar. özellikle son zamanlarda çok yaşadığım ve yaşamaya devam ettiğim durum. insanlardan uzaklaşırsınız, farklı şeyleri sevmeye başlar ve onların sizi rahatlattığına inandırırsınız kendinizi. bu bilgisayar olur, kitap olur, bir enstrüman olur. asosyalleşirsiniz, içinize kapandıkça durum kötüleşir. bir insan evladı gelip de bu gittikçe derinleşen çukurdan çekip çıkarmadıkça sizi, her geçen gün batarsınız, batarsınız.
hayatın ta kendisidir.
tek bir kişiye ihtiyacınız olmasından iyidir.
sorun yok
ben buradayım
bir özel mesaj kadar uzağınızdayım.
Herkes defolup gittiğinde Allah seni bırakmaz.
herkes ektiğini biçer sözünün pratikte uygulanması şeklidir. türküsü bile var "kendim ettim kendim buldum."