bugün

kendisine dom dom kurşunu değmiştir.
başından vurulduğunu sandığım sanatçı.
uzun namlulu silahla vurulduğu söyleniyor.
görsel
(bkz: hepsi geçer)
öldügü ile ilgili bir haber olmamasina ragmen bir anda herkesin "rahmet" diledigi sarkici.
eğer hayatta kalırsa ortalığın amına koyacak olan sanatçı.
kendisini hiçbir zaman sevmesem hatta nefret etsem de şu an kendisi için üzüldüğüm ve iyileşmesini dilediğim türkücü.
(bkz: ölmeden mezara sokmak)
kimbilir hangi arının kovanına çomak sokmuştur.
üzücü bir haber olmasının yanında, hep kendisi mi birilerini vurdurtacak biraz da kendi vurulsun diyesi geliyor insanın. dürüst olalım.
öldüğü hakkında twitler var.
http://twitter.com/#!/SimgebarK
ölürse eğer ölümü beni zerre enterese etmeyecek adamdır. Ne sevinirim ne de üzülürüm. Sevinecek kişileri anlıyorum ama.
Haberi okur okumaz saate baktığım olaya karışan sanatçıdır.

Denildiği gibi, üzücü bir durum tabii ama, nedensiz yere bu olayın meydana geleceğini de düşünmüyorum. Kaldıki yaptığı olaylardan sonra böyle bir şey olması da oldukça doğal.

Tabii umarım kötü bir şey olmaz, maalesef onun şarkıları ile büyüyen çok büyük topluluklar var bu ülkede.
zamanında katil pkk için yaptığı yardımlar, akp'den seçime girmesiyle götüne girdi gibi görünüyor, en azından teorim bu yönde. ee ibrahim tatlıses, cami duvarına işemenin elbet bir yan etkisi olmalı ha?
an itibari ile ameliyattan cıkıp yoğun bakıma alındığı hatta bilincinin de açık olduğu haberleri geldi.
eğer ölürse tek söyleyeceğim: ilahi adalet:
http://www.milliyet.com.t...p%20yap%FDyor!&ver=80

ölürse üzülmem yemin ederim ki. çünkü o ölen şehitleri umursamadı...
TÜRKSAT 11806 V 24444 (dha feed) frekanslarında olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları yayınlanmaktadır.
dha muhabirinin az önce yaptığı açıklamaya göre şuuru yerindeymiş.
teröre kurban giden, mehmetçiklerimiz olsa, 2 satırla geçiştirirsiniz. ünlü biri oldu mu, yapmadığınız şaklabanlık kalmaz.

tanım : tanım falan yok,tanımsız biriydi benim gözümde.
bilenin ve bilmeyenin ölüp, ölmediği hakkında konuştuğu türkücüdür. kesin bir bilgi elde eden yok denecek kadar az sanırım.
sıradan bir insan değildir.sesi çok güzeldir ve çok güzel şarkılara imza atmıştır.hakkında beni ilgilendiren şeyler bu kadardır.bunlar bile ibonun ölmemesini istememe kafidir...
bu kadar beklettiklerine göre sıkıntılı bir durum olabilir allah acil şifa versin yinede.
kesin achilles in soyundan geliyor bu şahıs. kafasına mermi yedi ölmedi mübarek. annesi küçükken bunu urfadaki ölümsüzlük suyuna bandırmış belli. bir de topuktan denemek lazım.
hakkında bu kadar entry girilince ölmüş.
(bkz: kefeni yırtmak)
güncel Önemli Başlıklar