bugün

Şu adama az biraz tarafsız yaklaşsanız adam gibi iki kelam edebiliriz aslında.

Siyasi kimliğini sevmiyor olabilirsiniz anlarım, eserlerini de anlamazsınız onu da anlarım. Ama kalkıp sikko sikko konuşmanızı anlamam.

Pardon da siz nerenin varoşusunuz aq?

Adam inletmiş eserlerinde inletmiş.

Var olsun!
Vaktiyle bir Atsız varmış varolsun.
O yalancı istikbale bir perde indir! 'gerçek yarın'unutma ki bir gün bir gün senindir.

Hüseyin Nihal Atsız
Türklüğün savunucusu güzel insan. Solcuları ve PKK sempatizanlarını adı bile kuduz köpek gibi kudurtur. Saygıyla yâd ediyorum.
radikal sağ kesimin önemli bir ismidir. şayet ülke dinamiklerinde fikirleri ve düşünceleri asla yadırganamayacak bir insandır.

dipnot: aslen türk olmamama rağmen bunu diyebiliyorum.
yahudilere dümdüz giden biridir:

istanbul'da "Vatan" gibi mukaddes bir ad taşıyan gündelik bir gazete çıkmakta ve bu gazetenin baş yazılarını "Ahmet Emin Yalman" diye Türk ve Müslüman ismi taşıyan bir adam yazmaktadır. Bir çok saf Türk okuyucular bu adamı Türk sanmakta ve bazan makûl ve doğru yazılar yazdığı için ona inanmaktadır.

Esefle söyleyelim ki Ahmet Emin Yalman, Türk ve Müslüman değildir! Bu vatan ve milletle ilgisi yalnız Türk pasaportu taşımaktan ve Türk tebaası olmaktan ibarettir. Ahmet Emin Yalman "Yahudi Dönmesi" yahut "Selanik Dönmesi" denilen ve on yedinci asrın sonlarına doğru Sabatay Sevi adında maceraperest ve serseri bir Yahudi tarafından kurulan gizli bir ırkî-dinî cemaate mensuptur. Mesihlik iddia eden ve mucize göstermek davasında bulunan bu çılgın Yahudi, Türk Padişahı Dördüncü Avcı Sultan Mehmed tarafından huzuruna çağrılmış ve: "Seni kurşuna dizdireceğim. Ölmemek mucizesini göster de hepimiz birden sana inanalım" hitabını alınca bütün Yahudilere has korkaklıkla padişahın ayaklarına kapanarak Müslüman olmuştur.
görsel
Vaktiyle bir Atsız varmış var olsun!
Aptal bir kafatascı.
vasiyetinde neredeyse tüm ırkları düşman ilan ederek ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım fikir babası.
Şayet solcu olsaydı herkesin kütüphanesinde yer alacak ve ülkenin en popüler yazarı olacaktı.

Ruhun mu ateş, yoksa o gözler mi alevden?
Bilmem bu yanardağ ne biçim korla tutuştu?
Pervane olan kendini gizler mi hiç alevden?
Sen istedin ondan bu gönül zorla tutuştu.
Irkçı insanlardan Nefret ederim ! Türk kürt Alman yunan Alman Fark etmez Milliyeti ne olursa olsun ırkçı insan Aşşağılık ve kötü insandır. Hiçbir zaman lafı Eğip bükmem Kitabın Ortasından konuşurum Bu adam da Benim için öyledir üstelik Bu adam Hitler gibi bazı Toy Gençleri Saçma ideolojisiyle zehirlemiştir.
"Bizler "Türk ırkı sağolsun!" dediğimizde bize "Faşist" diyenler, aslında Türklüğün yok olmasını isteyen gerçek Faşistlerdir!"
ırkçı insanlardan nefret edip atsızı ırkçı sanmamak. atsız hem yobaz hem de ırkçıdır. bu adam kadınların öğretmenlik yapmasına, kürtlerin devlet kademelerine yerleşmesine karşıdır.
hayır bir insan ırkçılığa karşıysa bu adamı nasıl sevebilir ki?
ben ırkçıyım seviyorum der biri anlarım ama atsız bildiğin katıksız ırkçıdır. hatta kültür milliyetçisi değildir direk ırk milliyetçisidir.
türk doğmadıysan asla türk olamazsın kafasındadır.
Bu adam Türk Irkı Sağolsun dediği için hastalıklı bir düşünce yapısına sahip Değil Bende Diyorum Türk Irkı sağolsun Ama ince Bir nokta var Bu Adam Türk Irkı Haricinde Tüm ırkların Aşşağılık olduğunu Düşünen insan onurunu Ayaklar Altına Alan Tıpkı Hitler Gibi Paranoyak bir Şizofren ! Bu arada Rica ediyorum IQ su Tek haneli olanlar ve insanlıktan nasibini almayanlar Benle muhatap olmasın Bu işin Türkü Kürdü Arabı Almanı Yoktur Önemli olan Tek Şey Sen iyi bir insan mısın Yoksa Kötü bir insan mısın ve ırkçı insanlar benim için Kötü insanlardır !
Uzun yıllar Çin'de araştırmalar yaparak tarih kitaplarına kaynak sağlayan yazar.

Fikirlerini beğenmeyenlere kitaplarını okuyarak bilgi ve Türklük adına bir şeyler öğrenmeleri şiddetle tavsiye edilir.
ırkçılık ve milliyetçilik bıçak sırtı kadar ince ayrılır. onun gibi bir milliyetçi gelmeyecek bir daha muhtemelen. unutmayınki ulusları kurtaracak olan milliyetçilik duygusudur. ırkçılığı savunmuyoruz lakin türk olmaktan gurur duyuyoruz. şu günlerde milliyetçilik sanki kötü birşey gibi lanse ediliyor. sanki bir siyasi partiden ibaret gibi gösteriliyor. allah vatanı bir avuç toprak, bayrağı bir bez parçası sananlardan bu ülkeyi korusun. iyi geceler arkadaşlar...

edit: sövdüğümde sövdü oluyor. katılmıyor olabilirsin ama bunun neyini eksiliyorsun bre amın feryadı.
Türk Olmak Mazluma Kucak Açmaktır Türk Olmak Din dil ırk Ayırt Etmeden Sofranda ki ekmeği Paylaşmaktır Türk Olmak Irkı ne olursa olsun kalbi iyi bir insanı Kardeş Bilmektir Türk Olmak Bir şereftir Ama Ben bunun gibi adamlar da Bu olguların Tam zıttını Görüyorum...
atı olmadığı için at izini it izine karıştırması muhtemel şahsiyettir.
Ey sen ki kül ettin beni onmaz yakışınla,
Ey sen ki gönüller tutuşur her bakışınla!
Hançer gibi keskin ve çiçekler gibi ince
Çehren bana uğrunda ölüm hazzı verince
Gönlümdeki azgın devi rüzgarlara attım;
Gözlerle günah işlemenin zevkini tattım.
Gözler ki birer parçasıdır sende ilahın,
Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,
Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin! Harika dizelere sahip şiirin şairi. (bkz: geri gelen mektup)
Allah Kimseyi Embesil ve gerizekalı etmesin Kapasite sınırlı değil resmen yok... Bende Türklüğü Övüyorum zaten Ama Diğer Irklara küfür Etmiyorum Ama Bu adam Türk olmayan insanları insan yerine bile koymuyor zaten kendi ırkını övünce değil Başka Irklara Sövünce Irkçı oluyorsun ! Bir de Mustafa Kemal gibi Bir adamı pis ve kirli Ruhunuzla Bu tip mevzulara Alet Etmeyin Pis düşüncelerinize Atatürk'ü kalkan yapmayın !
Mezarına gidip dua edilen , fatiha okutulan büyük yazar. Aynı zamanda şaman. Hem şaman hem fatiha , ilginç.
Ahmaklar Tarafından Solcu da ilan Edildik Yazık Acınası Haldesiniz. O kadar Çapsızsınız ki Hakaret Etmeden tartışmayı bile Beceremiyorsunuz !
Ergen veletlerin idolü.
Allah'tan arkasında bıraktığı hastalıklı düşünceler pek etkili olmadı bu topraklarda..
Ayrıca toprağını bellediğim
en büyük suçu barış istemek olan aydın insan. barış istiyor diye hakarete uğruyor.
fikirlerini pek mantıklı bulmasam da romanlarını ve şiirlerini beğendiğim yazar.