bugün

allah'ım ne günlere kaldık dedirten durumdur.

evet kendisi bir ülkede büyük şöhret olup sonra da hep bir şekilde gündemde kalarak bunu sürdürmenin uzmanı olabilir.

ama müzik ve ses konusunda otorite olmak, jürilik yapmak, orada iki dakka dur be hülya ablam artık.

kendisi acun'un torpillisidir anladık ama acun bence yanlış yapmıştır, böyle bir yarışmada çok büyük ustalardan oluşturacağı jüri ile kaliteyi çok yükseklere taşıyabilirdi.
erol köse' nin akıllı geçinebildiği ülkedir.
(bkz: acun ılıcalı nın ticari zekası)

biz burda onları eleştirirken adamlar reklamın kralını yapıyor.
hülya avşarın ne gibi bir yeteneği var da ses ve yetenek yarışmalarına jüri oluyor sorusunu akla getiren durumdur. ailesinin adıyla bi yerlere gelmeye çalışan her telden çalan aslında acınacak halde olan bir insandır hülya avşar. * *
nedir ona verilen bu kredinin sebebi anlayamamaktayım, 50 küsür yaşında kadına yakışmayan ergen kız şımarıklıkları, yazık vallaha durumu hiç iyi değil bence.
türkiye'dir.
(bkz: sergen yalçı nın yetenek otoritesi olması)
(bkz: acınacak haldeyiz yemin ediyorum)
hülya avşar'ın ses otoritesi olduğu bir dünyaya değil çocuk getirmek sıçmak bile istemiyorum. bundan sonra bokumu bile esirgeyip sıçmıyorum bu dünyaya. o kadar da çok geldi ki!
hayat damarlarından birisi, kopmuş ülkedir. kanar kanar ve yine kanar durur..
altının tavan yaptığı, borsanın çöktüğü, benzinin el yaktığı, depremlerin can aldığı, terör denen illetin bitirilmediği, san marino nüfusu kadar öğretmenin atanamadığı vs vs bir ülkedir. hülya avşar ın ses otoritesi olması normaldir.
daha çok ama çok fazla yarım kalmış işi olan ülkedir.
bana bildiğiniz bir hülya avşar şarkısı söyleyin size oha diym.
Salak programları izlemeye bayılanların olduğu ülkedir.
(bkz: Bize müsade artık)
(bkz: hadi siktirip gidelim)
torpilin ne derecelerde olduğunu göstermiştir ki aklımda kadının güzel bi şarkısı bile yok nerde profosyonellik.
ajdar'ın star olduğu ülke ile aynı olan ülkedir.
işte orası bu ülke şaşırmamak gerekir.