bugün

2010 ZAM YAĞMURU iLE BASLAYAN SIGARA URETICILERI VE HUKUMET ARASINDAKI GERILIM DEVAM EDIYOR...

HUKUMETIN ÖTV YE YAPTIGI ZAMMIN ARDINDAN PHILIP MORRIS INDIRIME GITMIS VE SIGARA FIYATLARINI GERIYE CEKMISTI...
(bkz: philip morris in fiyat indirimi yapması)

HUKUMETTE BEKLEDIGI VERGIYI ALAMAYACAGINI ANLAYINCA HEMEN BIR HAMLE DAHA YAPTI VE BIR KEZ DAHA ÖTV YI ARTTIRMAYA KARAR VERDI...
http://www.internethaber....news_detail.php?id=226499

BEN ICIMDEN KUFREDIYORUM, BUYRUN SIZ DE EDIN..
sanırım bugün itibariyle viceroy un fiyatı düştü şimdi anadolu içiyodum viceroy a döndüm viceroy 3,5 yetele.
devlet ciddiyetine yakışmayacak bir hareket. kedinin fareyle oynandığı gibi vatandaşla oynanıyor. devlet yönetimi ciddiyet isteyen bir konudur. mahalle bakkalı gibi hergün fiyat belirlemek ancak zayıflığın şiarıdır.
kanser sökemesede hükümetin sigara içenlerin ciğerini sökmeye ant içtiğinin göstergesi.
(#6969262)
Daha bir gün geçmedi.
(#6968920) kesin bişey söylemiyorum. ama yalan haber de olabilir.
Kısa parliement içicisi olarak 20 tl de olsada inat ettim içeceiğim ulan. Abi o bişey değilde zamdan sonra cebimden sigarayı tek çekerken kısa parliament kutusunu yere düşürünce tüm arkadaşlar çükecek gibi baktı.
Zammı takriben tüm tütün ürünlerine yasak getirileceğini düşündüğüm hede.

(bkz: IV Murat)
vallahi küfür etmem, her zaman olayı tüm çerçevesiyle düşünmeye çalışıp mantığa vararak fikrimi olumsuz dahi olsa yumuşak bir edayla dile getirmeye çalışırım. fakaaaat...söz konusu haberi görür görmez bir anda gözüm karardı: sizin var ya ananızı avradınızı! *