bugün

şu sıralar sözlükteki bazı sivri zekalıların sık sık yaptığı şey. adamlara ne söylersek söyleyelim bize tek parti döneminden dem vuruyorlar. bizim o dönemi kendileri gibi cansiperane savunacağımızı zannediyorlar herhalde. biz savunmayınca, chpli ya da mhpli, bdpli vs değilim deyince de g.t gibi kalıyorlar.

yazık lan.
ülkeyi iki kampa ayırmak ve sağ kesimi kendi şemsiyesi altına çekme hayali kuran akp'lilerin sıkça başvurduğu yoldur.
Akpyi sevmeyisimin ana sebebi ireceptir.
Ama akpden daha çok sevmediğim parti de chptir.
Bir siz doğrusunuz herkes yanlış değil mi? Aklınızı kömür- makarna tüketmiş sizin.
Akp'li esittir asere'i mubessere. Akp'li olmayan esfeli safilin. Ulan denyolar din bilgin yok. Namazi bile kilmayi dogru durust beceremiyorsunuz. Sonra kalkmis, akp'yi elestrince o cücük din bilginle bizi dinsiz ilan ediyorsunuz. Ben de diyorum o zaman. Hem de bunca okudugum hadis kelam fikih vs butun kitaplara dayanarak. Bu deccal partiyi destekleyen siz cahil dinciler. Bu dine en buyuk zarari siz veriyorsunuz. Sizin yuzunuzden islam dusmanlari olurda hakimiyeti ele gecirirse size bilenmelerinin ceremesini gene benim annem karim kizim bacim cekecek. Gene biz magdur olacagiz.