bugün

sadece cümlenin sahibini bağlar ama aynı zihniyette bi' dolu insan var o camiada.. birisi de çıkıp Hz. ibrahim benim, Hz. Muhammed' de kardeşim demişti demi ?
olsun adam Rize'li.
Müslüman ve peygambere hakaret eden birini destekliyorsa orda biraz düşünmek şart! Müslüman mı değil yada ne derece de islam anlayışına sahip ki bana kalırsa hic !
Rte Allah'ın sıfatlarını üzerine toplamış bir liderdir diyenle versusu kaybeder.
kısaca münafık.
olsun adam uzun.
olsun uzun adam. *
görünüşte müslümandır.

kimisi "sadece cümlenin sahibini bağlar" diye kıvırıyor. peki her önüne gelene ayar vermeye çalışan sucukçu muhasebecisi cümlenin sahibi için ne yaptı? görevden aldı mı? hiç değilse çıkıştı mı? sükut ikrardan gelir vesselam.... (bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste).
oy verirken dini düşüncelere göre değil, vaadlere ve inandırıcılığa göre hareket ettiği görünen ayrıca dinin kişisel bir hadise olduğunu ve herhangi bir peygambere çeşitli kategorilerde laf söyleyen insanların yine inancı gereği inandığı sistem tarafından zaten cezalandırılacağına inanan müslümandır.
bu savaş; iyiyle kötünün, hak ile bâtılın savaşıdır, rte ile cemaatin yahut rte ile muhalefet partilerinin savaşı değil.
küfür tek millettir.
küfrün tarafında olanlar da bellidir. küfrün tarafında olanlar; düşmanları ortak olduğu için, normalde birbirlerini kesecek adamlar olmalarına rağmen, farklı ırkların ırkçıları, siyahla beyaz kadar zıt ideolojilerin bekçileri olmalarına rağmen kardeşten ötedirler son 12 senedir.
küfür tek millettir...
küfür, tek millettir.
Kime oy versin? dini sözleri değil, dini icraatları inceleyin.

(bkz: Ben lafa değil icraata bakarım)
Kesin cahildir kendini kurana bağlı niri zanneder ama hiç bişeyde olmaz.
putperesttir.