bugün

hoşgörüsünü güzel cümleler içinde anlatan her anlamda tam bir müslüman olan insanlarımızın feryadıdır.

"anasının amının resmini çeksin" dedikten sonra fatiha okuyan ağzınızı da ben sikeyim emi, yavşak pezevenkler sizi...
"neden bir yamuğumu var ki?" diye de düşünürler.
sadece düşünen, haysiyetsiz ve şerefsiz sıfatlarını hak etmeyen kişilerdir.
Resmedilmeyeceği ve resmedilememe nedenlerini gayet kibar, bilgili, ahlaklı bir üslupla anlatacakken saldırgan davranan ibnelerdir asıl haysiyetsiz ve şerefsiz olanlar. kibar sorgu & sual, kibar cevabı gerektirir. ama böyle holigan tipler hiç bir dinin elementi olamazlar.
*tuuuuu allah belanızı versindir.
haysiyetsiz falan değildirler. ufukları açıktır, hakaret/alay tarzı bir durum olmadıkça da gayet sıcak bakarlar duruma.

hz.isa'nın her yerde figürleri var. noldu? battı mı hristiyanlık?

adam her konuda seni sikip atmış işte. bir yandan da peygamberini unutturmamış, herkese sevdirmiş.

sen nabıyorsun? vay efendim resmini çizme, vay efendim adını anma.

babanın oğlu sanki be amına kodumun çocuğu ya.

ulan ben de inanıyorum aynı peygambere. bırak günahı sevabı bana.

hayır şu şoven şoven hareketlerle kime yaranıyorsunuz, vicdanınızı mı temizliyorsunuz, nedir amaç anlamadım ki?

her şey haram, her şey mekruh. kim diyor? sen diyorsun.

lan bi bırak ben kendim öğreneyim, müftü müsün de fetva veriyorsun? ne ayaksın?

hee bütün bunlardan bağımsız olarak hz.muhammed'in resmi çizilemez çünkü bugüne gelen bir kopyası yok.

o yüzden kimse çizemez, çizse bile işte o zaman doğru bir şey olmaz.

uzun lafın kısası müslümanlar bu hırbo bakış açısını değiştirmeden ne onlardan, ne bizim memleketten bir yol olmaz.

millet uzaya taşınacak herifin derdine bak. am düdüğü.
hz muhammed'in resminin çizilmesini kendi istememiştir. ileride resmime bakarlarda bana taparlar diye. adam teee bu günleri görmüş ama, resmi olmadan bile kendisine tapanları düşünememiş tabi.

yani diyeceğim şu ki; hz muhammed' in resmini çizmeyi düşünmek hz muhammed' e hakaret ya da onu küçük düşürecek bir şey değildir.
din kitaplarında bu durum hakkında malumat mevcuttur.
hazreti peygamberin ahlakının, merhametinin resmi çizilmelidir.
hz. ali'nin hazreti peygamberin benim resmimi evinizin, yurdunuzun baş köşesine asmalısınız diye bir emri bir nasihati var da biz mi duymadık?
hz. ali'ye atfedilen resim de onun değildir zaten, başka birisinindir.
bu arada unutmadan; dinimize, imanımıza uzanan eller kırılsındır.
sınırları zorlayan insanlardır. müslümanların en hassas olduğu konularda utanmadan alay eder, kızdırır, sonra da zılgıtı yiyince "hani islam hoşgörü diniydi ühühühü" diye zırlar bu haysiyetsizler. bırak şimdi bu sevgi pıtırcığı ateist ayaklarını. hoşgörü ile kendini ezdirme arasında dağlar kadar fark var. bunu sen de biliyorsun, ben de biliyorum.
peygamberimiz (sav) Kendisinin resminin çizilmesi durumunda müslümanların bu resmi putlaştırma ihtimalinden dolayı resminin çizilmesini istememiştir. O yüzden resmetmek doğru değildir.
(bkz: islam hoştgörü dinidir)
resmedilmesine karşı olmama rağmen, resmini çizenlere saldıranların geri kafalılığını, efelenmelerini, aptallıklarını gördükçe alıp kağıdı kalemi çizesim geliyor!