bugün

akıl sahibi her insanın müşahade ettiği gerçektir. islam coğrafyasına bir bakın bir de hristiyan coğrafyasına. hala huzur islamdadır diyeni ırak ta yaşamaya davet ediyorum. ben miami long beach i tercih ederdim doğrusu.
Bir misyonerimiz eksikti dedirtir.

Neyse saygı duyuyoruz.
Çok da haksız sayılmaz.
Huzur Allahın varlığına inanmaktır. Müslümanlıkta hristiyanlıkta Allah dinidir. Ne önemi var?
herkesin huzuru bulduğu şey farklıdır. kimisi islamda bulur, kimisi deniz kenarında, kimisi yatağında, kimisi hristiyanlıkta. kurcalamamak lazım..
Zengin sen tabi ki al cennete n arsaları köşkleri . insan tabi huzurlu olur.
an itibariyle, ortadoğu gerçeğini izleyerek huzur islamdadır diyen bonzai kafası yaşıyordur.
seküler hristiyanlık- protestanlık - kapitalizmin, dolayısıyla dünyadaki sanayi devrimi ve sonrası tüm gelişmelerin kaynağıdır, bunu inkar eden kör ve sağırların inkar etmeye çalıştığıdır.
islam değil ama müslümanlar çirkin. Hristiyanlık ise sevgi dini ve hristiyanlar bizden çok daha medeni. Dolayısıyla evet huzur isa'dadır.

Halleluya!
ben müslümanlığın içinde çok fazla saptırılmış konu görüyorum gerçek bir hiristiyanın yani incili gerçekten okumuş biri müslümanlığın son din olduğunu bilir. o dinide aynı yaratıcı bu dinide aynı yaratıcı göndermiştir allahın bize gönderdiğine inandığımız kitabı okumamakta bir enteresan doğrusu gerçeği bilmeden kulaktan dolma müslümanlığa bende hayır diyorum.
Misyonerliğin gün geçtikçe arttığının göstergesidir.

Moderasyon uyuma, sitene sahip çık.
hiristiyanlığın avrupada hakim olduğu zamanları da biliyoruz, bu günün ortadoğusundan bir farkı yoktu, şimdi avrupa hiristiyan olduğu için değil ondan kurtulduğu için mutludur.
huzur mu?
huzur sekstedir. kanit ortada ortadogu ve avrupa!

şaka lan şaka huzur agnostisizm'dedir. :* )
tabi lan icki domuz girla kari becer sonra git papazin eline bi bes gayme sıkıstir gunahlarin affolsun ohh mis.
bu dünya içinse beleşçilik ve rahatlıktır.
avrupa hristiyanlıkta reform sağlayabilmiş, dinin tasallutu altındaki bir avrupa dan sanayi devrimini gerçekleştiren bir avrupaya geçebilmiştir.. bu bile -reforme edilebilen bir din olması bile- başlı başına başlığı haklı çıkartabilir.
Gorecelidir kesinlikle. Sahsen bir musluman olarak kilise muzigi dinleyince gercekten huzur bulurum.
(bkz: tabe lan manyak mısın)
huzur islamdadır ile kapışamayacak sözdür.
kanımca her dine mensup olmak en iyisidir. en temizi.
sesletimi güzel değil. olmuyo.
biraz gözlem ve analitik düşünme ile doğruluğu anında ispatlanacak önermedir. ayrıca (bkz: ışid)
Yanlış olan önermedir.

Yalan!! yazar kardeşlerim huzur islamdadır. islamiyet geldikten sonra hristiyanlığın hiç bir ekseriyeti kalmamıştır. Hristiyanlik saptırılmıştır. Hak din değildir. Hak din islam dır . açık ve net.
Bir hristiyan için doğru olan önermedir.
Kimi müslümanlar için de doğru olabilir zira hristiyanlıkta ne namaz ne oruç ne de alkol yasağı zina kavramı olmadığından huzur verici olabilir bunlara.
hristiyanlığı bilmeyen kişinin yaptığı önermedir.
Islam is the best..!