bugün

psikoloji>hukuk>pdr.
büyük adam olmak ülkedeki sayılı kişilerden biri olmak isteniyorsa hukuk okunarak bu yapılabilir. ama daha rahat çalışma hayatı olsun güzel de para kazanayım seçeneği seçilirse psikoloji veya pdr seçilmesi daha mantıklıdır.
hukuk. net.
psikoloji > hukuk > pdr
tartışmasız.
hatta iş pdr'ye gelene kadar bir sürü bölüm vardır tm'de, pdr'den daha iyi. o derece tırt yani.
hukuk vs diğerleridir o. her bölüm karşılaştırma konusu olabilir, hukuk alır.
Hukuk>psikoloji>pdr. Pdr nedir ya psikolojik danışmanlık falan gereksiz.
hukuk insanı hayattan soğutur. psikoloji de zordur fakat hukuk kadar değil.
kesinlikle pdr diyorum.aynı zamanda okumakta olduğum bölümdür.bir çok hukuk fakültesine puanım yettiği halde pdr yazdım vakti zamanında.
bu bölümü seçerken psikolojiyi hiç düşünmedim bile.psikoloji bölümünü bana kimse metetmediği için olabilir sanırım.pişman da değilim.
hukuk, sıkıcı adamların işidir bana göre.

edit: gelen mesajlar üzerine kısaca pdr den bahsetme gereği duydum.

pdr mezunlarının çalışma alanları şu an sayamayacağım kadar çok geniştir.basit örnekler vereyim.açılan her kreşin,her 5 yıldızlı otelin,her zihinsel engelliler eğitim merkezinin birer pdrci bulundurması gerekir.yoksa açılamazlar.
kpss de şu anda atanma puanımız 0 (sıfır) dır.sınava giren herkes atanır.askeriye,adalet sarayları,rehberlik araştırma merkezleri,hastaneler bazı çalışma alanlarımızdan.
ayrıca 4800 saatlik aile danışmanlığı kursu sertifikası alan pdrciler aile danışma merkezleri açabilirler.saatleri 150 liradan başlayan seanslar hafife alınamayacak kadar iyi gelir getirir.maddi açıdan da bu bilgiyi verme gereği duydum.
kısaca bu bölümde kendini geliştiren kişi kendi küçük dağlarını yaratabilir ya da sıradan bir rehber öğretmen olur.rehber öğretmen de 9-3 mesai ve tam ek dersli 2300 lira civarı maaşıyla gayet cazipdir.
türkiye gibi her şeyin para pul ekseninde değerlendirildiği bir yerde tabii ki, hukuk>psikoloji>pdr'dir.

peki olması gereken nedir? tabii ki şudur;

keyfim>keyfim-1>keyfim-2
Eşit ağırlık öğrencilerinin ebeveynlerinin yanında söylemeye çekindiği kavramlardır.
yanlış bir sorudur. istanbul hukuk mu kıbrıs hukuk mu ? boğaziçi PDR mi Sütçü imam PDR mi ? neye göre karşılaştırma yapacağımız belirsiz versus.
işletmenin kazanacağı versus.
psikolojinin her turlu alacagi versus.

hukuk guzel de gercekten memlekette hukuk okuyanlarin sayisi hukuk okumayanlarin sayisindan fazla bosanma davasi+ayran=2tl gibi bi yazi gormustum sanirim twitter'da asiri mantikli ayrica adalet olmayan bi yerde hukuk okumak da ne bileyim. okumasi ayri dert zaten. hukuk yazmiycam diye butun ailemi karsima almistim uc yil once, iyi ki de almisim cunku psikoloji.

pdr'cinin yaptigi bicok isi psikolog zaten yapabiliyo. daha kapsamli.

psikoloji okudugum icin soylemiyorum bunlari tabii ki. saka saka o yuzden soyluyorum da kisiden kisiye degisir tabi.
Kendi psikolojim zaten bozuk bir de değişikliğin 50 tonu gibi insanlarımı anlayacağım.
siyaset bilimi vs mühendislik eşleşmesinden hallicedir.

neye merakınız varsa onu seçin. hiçbiri işsiz bırakmaz.

hukuk ise risk işidir. avukat olursanız, işsiz kalma olanağınız yok denecek kadar düşüktür. ama gerçekten çok çevreniz varsa, kazanacağınız paranın teknik olarak sınırı yoktur. her şey sizin yeteneğinize ve çevrenize kalmıştır.

psikoloji ve pdr ise, iyi maaş getirir ve işleri garantidir. fakat teknik olarak ayda 100 binlerce dolar kazanma ihtimalleri 100 milyonda birdir.
Hukuk >psi>Pdr. Pdr de kolay para ancak diğer ikisi daha iyidir her zaman.
analitik düşünemeyen tenekelerin versusudur.

çok konuşur boş konuşurlar, al birini vur ötekine.
hukukçunun aldığı maaşla pdrci'nin aldığı maaş arasında dağlar kadar fark var.

hukuk bölümüne barajda geldi eskisi gibi mezun vermeyecek. pdr'nin dönemsel olarak populer olduğunu düşünüyorum.

hukuk>psikoloji>pdr

küçük işler size göreyse, 3 bin bana yeter diyorsanız pdr olur neden olmasın.
maaşa göre düşünülmemesi gereken versustur. hayatınızı, geleceğini belirleyecek bir seçimde arada oynayan bin lira ne kadar önemli olabilir? ya da sevdiğin mesleği yaparken göstereceğin başarı ile doğru orantılı olarak kazanacağın miktar hukuk>psikoloji>pdr sıralamasını çürütebilir. kim bilir.
(bkz: ilahiyat) inşallah.
Tüm tm öğrencilerin popüler meslekleri. Mutlu olacağınızı seçin efenim