Bence güzel bir durum en azından iş yapıyor starbucks'ta yakalamaktansa burada yakalamayı tercih ederim.
vesileyle ayakları güzel ve bakımlı mı anlamaya fırsat veren bir denk gelme anı. ha, aynı zamanda hamarat ve becerikli olduğunun göstergesidir tabii.
Hele sen biraz dur dinlen deyip derhal kendin yıkamaya başlarsın. izin vermezse en fazla birlikte yıkarsınız. Asarken yardım edersin filan. Sonuçta Hayat müşterek. Ayrıca bundan iyi fırsat mı olur. Hayallerini anlatırsın ona, halıyı yıkarken. Havadan sudan Sohbet edersiniz.
pantulun paçalarını sıyırıp eline tahtayı ( evet tahta zoruna mı gitti ) alarak yanında halının çitilenmeye başlanması gereken andır. şüphesiz ki o hareketten sonra aşk başlayacaktır. fedakarlık yapmadan öyle kösnük gibi beklersen ancak hoşlandığın ile kalırsın.
Boş boş oturmasından iyidir sonuçta...

Sanki sarayda büyüdük.
Kafanın içinde otomatikman ferdi tayfur - çeşme şarkısı çalmaya başlar.
Varoşların şahı kızdır. 10 lira 20 liraya halı yıkıyorlar evden alıp eve getiriyorlar Allah’ın malı az yesin de yıkamaya versin.
insanın içini gicıklatır.

Eteği muhtemelen ıslanmış olacağından üstüne yani kalça ve bacaklarına yapışmış olacaktır.

Ayak topukları da sabunlu suya değdiği için yumuşacık olacaktır.

Vallahi saatlerce izlerim oyle.

Hatta ıslak eteğinden kalçasını avuçlayıp boynundan öpmek isterdim.

Not: hoşlandığım bir kiz yok hayalen konuşuyorum.

Ama nedense hayalimdeki kizdan hoslantı duydum.
Halıya yatar sırtımı keselettiririm.
Halı yıkayan annesine yardım eden tipik bir yardımsever türk kızıdır. Herkese nasip olmaz.