bugün

herkesin merak ettiği sorunsaldır.

kız su dolu leğene oturtulur.
ağızdan oksijen verilir.
eğer suda kabarcık çıkmıyorsa temizdir.
çük maviye boyanır ve kıza gösterirlir. kız hayret ederse patlaktır.
suya bas.. baloncuk çıkarsa patlaktır..
ağzından üflüyosun şişmezse... anladınız sanırım.

tanım: sol framede başka konu bulamamaktır.
Güzel söz söyle, simart; eger götü kalkarsa bakiredir, yok eger kalkmadiysa hava kaçiriyordur...
Önce sibabı bulursun ardından bir komprasör desteği ile vajinaya tazzikli hava basarsın. Hava kaçırıyorsa patlaktır.
Eve davet edilir, Nuri Alço taktiğinden sonra anlaşılması muhtemeldir.
tecrübeyle sabitlediğim ve aşağıda anlattığım şekilde çözümlenebilecek sorudur.

öncelikle götüne pamuk sok ve elinle pamuğa bastır. ardından ağzından kompresör yardımıyla ver havayı. şişiyorsa bakiredir, önce şişip sonradan tekrar iniyorsa ya pamuğu sağlam tutamamışsındır ya da geçmiş olsun hatunun bekaretini kompresör almıştır.
yukarda ki benden önce yapılmış tanımı görmeden, kendi imkanlarımla sanayide test ettiğim sorudur.
Kız tam sevişilecek kıvama getirilir ve o soru sorulur. O an kız gerçekten istemiyorsa bakireyim diyebilir onun dışında doğruyu söyleyecektir. (istetmesini bilene)
patlak kıza kurban olmalı bu ortadoğu, anadolu çomarı zihniyeti!
Çok basit. Sevişmek isteyeceksin. Ve sınır tanımadan ilk sevişmede her şeyi yapmaya çalışacaksın.

Diyelim ki senin tabirinle patlak çıktı. Daha sonra aklına ilk gelen soru kaç kişi ile yaptı oluyor. Bu soruyu doğal olarak soramıyorsun. Bunun için benim kullandığım yöntem şu ; sevişme bittikten sonra , duygusal iki tarafın birbirine sarıldığı anda şu soruyu soruyorum ; ilk defa ne zaman yaptın ? Tabi bu soruyu bir kaç zırvalık ile süslüyorum , işte ne hissetmiştin ? Nasıl bir duygu idi ? Benim için böyle şeyler önemli değil sadece merak ediyorum daha önce kimseden böyle bir şey dinlemedim gibi. Cevaba göre az çok kestirebiliyorsunuz durumu..

Ancak yinede kızlar anasının gözü olmuş. Daha sen sormadan ne demek istediğini anlıyorlar. Ve cevap hep aynı ; senden önceki sevgilimle. Yani sen her zaman 2. Oluyorsun onun için. Daha hiç 3. Olmadım.

O yüzden bu tarz şeyleri anlamanın yolu söylenen sözlerden çok partnerinizin sevişmedeki tecrübesi ve rahatlığı önemli. Özellikle rahat tavırlar içerisinde ise senden önce baya bir şey yaşamış demektir.

Unutmayın kadın 1 diyorsa 10 dur. Erkek 10 diyorsa 1 dir.
açıp bakacan, parmaklar atacan en sonunda yazdırdınız bana. doktor değilim ben ama vajinal muayene yapabiliyorum bana getir.