bugün

efendim ben de var olan ve fazla derecede uyuz kaptığım bu yüzden çoğunlukla benim hoşlandığım ve onun da benden hoşlandığını bildiğim bi insana karşı sergilediğim tavırdır. çok gıcık kapıyorum sözlük ben bu durumdan karakterimi sikiyim afedersin sözlük. sırf bu yüzden hoşlandığım kişilerin çoğuna soğuk göründüğüm için o kişinin antipatisini kazanmış ve devamında ise terkedilmişimdir ya da uzaklaşmıştır benden o kişi. işin en gıcık yanı ise o kişinin dışında masada oturan herkesle çok samimi olmam, eğer ki bu kişiler kızın arkadaşları ise onlar tarafından çok sevilmemmle sonuçlanır. bu ne sikik durumdur sözlük bana açıklar mısın? sözlüksün ya hani açıkla amk. kaç senedir buraya yazmıyorum sana işim düştü sözlük bana yol göster bu sikindirik mal karakterli yazarına yol göster.
sanki bir ibnelik sanki bir götverenlik durumudur.
büyük bir hayal kırıklığıdır. Hele ki başkasıyla görmek o kadar üzer insanı.
Sonrasında o kişinin de ilgiyi kesmesi ile mal gibi ortada kalmanızla sonuçlanan lanet durum. Ketumluktan ölen bir insan olduğunuzun göstergesi.içiniz kanarken karşı tarafın sizi Gamsız zannedip nefret etmesine sebep olan durum.