bugün

erkek yüz veriyorsa size laf düşmez. yok yüz vermiyorsa zaten bir süre sonra yavşayamaz. aynısı kız içinde geçerli önerme.
melek yüzlü şeytanlardandır.
(bkz: eğitim cehaleti alır yavşaklık baki kalır yeğen) *
yaklaşan tehlikenin farkında olmayan kızcağızdır.
rakibesi tarafından içten içe nasıl hedef alındığının, nasıl nefret çemberi içine dahil edildiğinin farkında olsaydı yine yavşar mıydı merak konusu.
bir erkek ne kadar kıskanır, nasıl kıskanır bilemem.
kadınlar biraz daha acımasız bu konuda. istiyoruz ki kimse sevdiğimiz, aşık olduğumuz adama bizim gibi bakmasın. hemen sahipleniyoruz. ortaya çıkan en küçük tehlikede ya kendimizi ya rakip kabul ettiğimiz kişinin başını yiyoruz. paylaşmayı sevmiyoruz.

bir de böyle durumlar da önce ben hoşlandım dürtüsü vardır, en kötüsü siz duygularınızı içinizde tutar erkeğin farketmesini beklerken diğer kızın yavşayarak aşkınızı baştan çıkarmasıdır. kan çıkar lan. çok fena yaparım adamı.
kızların %90ı.
not:abartmıyorum azaltıyorum.
genelde önceden kanka ayaklarına yanaşır erkeğe sonra onun her halini öğrenir yavşar ama çaktırmadan..
Olaylar öyle bir duruma gelir ki hangisine kızacağınızı şaşırırsınız... arkadaşınız zannettiğiniz kıza, hoşlandığınız çoçuğu mutlu bir şekilde anlatırsınız, hoşlandığınız kişi de sizden hoşlanıyordur ve öyle böyle hoş bir çoçuk değildir, başbaşa çok güzel geçirilen bir akşamın ardından eve bırakılırsınız ve olaylar bunun ardından patlak verir.Başroldeki erkeğin, o gece sözde tesadüfler sonucunda,arkadaşım zannettiğim kız şahsiyetin evinde feneri söndürdüğü öğrenilir,işin tuhafı bunu yüzsüzce anlatan zati muhterem '' kız arkadaşımdır!'' Allahlarından bulsun denilip kenara çekilinir. Ama bir süre sonra beraber karşınıza çkarlar ve kız yüzsüzce bizi rahatsız etme moduna girer!! Şimdi bu kız dayaklık değildir de nedir?? Haa, ayrı konu hoş erkek arkadaşımız bu hatunla biraz zaman geçirip, sonra yalvar yakar beni aramıştır.. Ama neye yarar tabi tartışılır...
(bkz: tutmayın küçük yengeyi)
(bkz: sakin olma şampiyon)
çalıklıklar arasından su içen antilop gibidir; birazdan kızgın bir kaplan tarafından hunharca katledilecektir.
(bkz: çıkar ilişkisi)
Hayret, hoşlanılan erkeğe yavşayan kız mı kalmış.
Bir an önce koruma altına alınmalı, bunların nesli tükendi sanılıyordu.