bugün

doğal olarak, kendini hiç horlarken görmediği için, 'ben öyle şey yapmam' diye düşünen insandır, kameraya çekip izletmediğin müddetçe asla kabul ettiremezsin.

-hmmşşşşşfsssshhhhggguuusssaaahhhuuu
-oha kazım abi oha yaaa
-hıııh ne var lan nooluyo hı kim?
-abi ne biçim horluyosun ya, bi uyutmadın
-ben miii? yok canım, ben hayatta horlamam... *
- gerizekaaalıı... yürü git lan burdan. bir daha gözüm görmesin seni!!
+ teesüf ederim lokman abi, bi insan bu kadar da horlanmaz ki... böhühühü!
- ne horlaması lan! ban asla horlamam!! sadece gözlerimi dinlendiririm.
+ yanlış anladı angut... böhühühü!
horlamaya başladığı anda kameranın kayıda geçmesiyle ölümsüzleşmesi gereken insandır.
"- ben asla horlamam zeliha!" dediği an ispatlamanın zevki paha biçilemez. *
horladığını kabul etmez, ayrıca karşısındakine atar topu.

- abi öküz gibi horluyorsun varya..
+ o senin öküzlüğün dingil! sen kendini duyuyorsundur..
kim ben mi hayatta horlamam , atıyorsun gibi laflara maruz kalınıp inkar edilen eylemdir.
fiat'ın fabrikasında üretilir.. kabul eden modeller ise japonya'dan geliyor..
bu kişiler horladıklarını kendileri duymadıkları için olacak ki horladıklarını kabul etmezler. oysa biraz teknolojinin yardımı ile onlara haksız olduklarını gösterin ki bi daha uyuyamasınlar. (bkz: ben kendimden biliyorum)
piyasada fazlasıyla bulunan insan türü. sanki bayanlara daha mı zor bunu kabul ettirmek... yok yok fark etmez bay bayan. kabul etmeyen etmiyor.

+horluyorsun canım sen?
-ne horlaması be!
+duydum da mırıl mırıl.
-hadi bee sen kendine bak.

şimdi son cümleye bakalım hadi be sen kendine bak. ben horlamış olabilirim, ama sen dağları taşları delerken benim küçük horlamamın lafı mı olur? aslında dolayısıyla horladığını kabul eder bu sataşma cümlesi.

konu ister istemez horlamanın derecesine, desibeline dek uzanıyor.
kameraya alınıp horladığı gösterilince aa normal bişi bu herkes uyurken ses çıkarır şeklinde cevap vererek yine su yüzüne çıkmaya calışan insandır. o horlama değil nefes alışveriş sesi demişliği de vardır.