bugün

insan bazen kendini tutamaz. o kadar mal gelir ki bazı cümleler insana, artık sinirlenmeyi karşı çıkmayı ya da anlamaya çalışmayı bırakır.işte o an istemsiz şekilde dökülür bu sözcükler. amacı dalga geçmek midir aşağılamak mıdır yoksa sadece bir savunma mekanizmamız mıdır bilmiyorum ama çıkar hepimizden böyle şeyler. genellikle gerizekalı insanlara karşı sarf edilir.

mesela (bkz: #3800668) nolu entryi ele alalım. arkadasımız islam hakkında yazmıs.

asırlardır insanlığa kan, gözyaşı, savaş getirmiş bir dindir.(alla halla) türkler de kılıç zoruyla müslüman olmuşlardır. (hadi canım) ama bu gerçeği hiçbir türk milliyetçisi görmek istemez.(tabii tabii... ee ?) her alanda geri kalmamızın, abd sömürgesi olmamızın yegane sebebi bu dindir.(ciddisin ?) eğer türkler müslüman olmasaydı türkiye cumhuriyeti devleti şu an amerika ve rusyadan sonra 3. süper güç olurdu.(wayyy beee)
aslı "hmmm öyle mi canım hadi canım alla alla" olan silik notu. sözlükte yeterince gereksiz başlık var, aynı manada olanı varken yenisini açmıyayım dedim de yazmadım. bak bak ne kadar ince düşünüyorum.

bir de başlık silindiği için entry silinirken bu notun da beraberinde gelmesi ilginç tabii. sen daha allah nasıl yazılır bilmeyen bir emo iken benim sana orada hz. muhammed (s.a.v.)'in kürtlerle alakalı söylemediği şeyleri anlatmam zoruna gitmiş olabilir, doğru.

bir de böyle bir ukalalık, kendini beğenmişlik.

vallahi öyle be canım. bak sen şu alah'ın işine.
Emek verip birşeyler yazıyorsununz , bazıları gibi kaynak olmadan asılsız iddialarda da bulunmuyorunuz ve başlık silinirken entryniz de araya gidiyor. insan yazısının silinmesinden ziyade böyle sinir bozucu bir yazıyla karşılaşınca sinir oluyor.
Tanım: Sinir bozucu moderasyon yazısı.