bugün

cidden acılası durumdur. bugün okudumda, konu behzat ç ile alakalı. şöyle kötü film yapmışlar, böyle para verilmez, oyunculuk "0" , konu "-5" yok bilmemnesi ne. ya komik değil mi, bir polisiyeden aşırı sanatsal içerik beslemek. ha bunu istiyorsan, bir zamanlar anadoluda var ki onada bişi bulur bu güruh. sinemada sadece kült ve efsane filmlere gidilir zihniyeti mi taşıyor bu arkadaş anlamadım ama çok boş konuştuğu kesin. adama sordum da, tamam gitmeyelim peki o zaman ne tavsiye edersin diye ama daha cevap gelmedi. kişisel zevkler ayrıdır anlarım ama kişisel zevkinin çok üst seviyede olduğunu hissettirebilmek içinde eğlencelik güzel bir filmi it deliğine sokmanın manası nedir hiç bişey anlayamadım!

arkadaşım bahsettiğin mükemmellikte filmler her on yılda iki yada üç tane çıkar. on yılda bu millet sadece üç kere sinemaya gitse, sinema sektörü emin ol çöker. o bahsettiğin güzellikte filmleride izleyemezsin artık. sinema bazen öğretici değil eğlenilici yada vakit geçirici bir aracıdır, her filmden bir hayat dersi alman gerekmez. her film aşırı sanatsal içerikli olsa emin ol öyle film çekmeninde bir esprisi kalmaz.
hiçbir şeye boşuna içlenmeyen yazardır. ben bu adamın bir gün artı oy attığını görmedim allaasen.
ya hu anlam veremiyorum. yok o böyle, yok o şöyle. donuz koymadılar boşuna sikik. donuzla geç işte ne tatava yapıyorsun.
Kendimizde bu şeye dahil mi?