bugün

Neden oy veriyorsunuz diye sordum akplilere:

Yahudi düşmanı dediler

Yahudi Cesaret ödülünü alan tek Müslüman

http://www.haber50.com/images/news/8714.jpg

Ayrıca Suriye sınırındaki toprakları 45 seneliğine Yahudilere kiralamıştı.(Yargı iptal etti)

başörtüsünü savunuyor dediler:

2008'de MHP'nin teklifiyle başörtüsü sorunu çözülecekti ama saygıdeğer AKP Milletvekilleri Anayasa Mahkemesinden Döneceğini bile bile 17.maddeyi değiştirmek istemedi ve Anayasa Mahkemesi kanunu iptal etti.

Amaç: 8 sene Başörtüsü istismarı yaptık,bir 8 sene yaparız.

Milliyetçi dediler:

Kürt açılımını yapıp bölüştüren, vatanı 32 etnik parçaya bölen, teröristi davulla zurnayla karşılayıp seyyar mahkemelerce salan, şehide kelle, Apo'ya sayın diyen biri milliyetçi olabilir mi?Sizin yorumunuza bırakıyorum.

islamcı dediler:

Ruhban Okulunu açmaya çalışan, dinler arası diyaloğu destekleyen, yabancıların toprak almasını yasalaştıran, milyonlarca dolarlık kilise açan, Amerikan askerlerine “ABD’nin Irak’ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız.” diyen, Cuma hutbelerinden "Şüphesiz ki Allah katında en iyi din islamdır" sözünü kaldıran, Maide Suresinin 52.Ayetini ("Yahudilerle ve Hristiyanlarla dost olmayın onlar birbirinin dostlarıdırlar.") Cami tahtasına yazdı diye imamı işten atan Recep Tayyip Erdoğan islamcımı değil mi sizin yorumlarınıza bırakıyorum.