bugün

gerçekten zeki bir insan neden örtüye sarılsın ki, onun muhakkak daha akıllıca boş işleri olacaktır.

türbanlı bir sürü salak insanla tanıştım içlerinden bir tanesi farklı olsa farkındalığı olsa kendine ve hayata onun da korkuları vardı... yazık.
bilirkişi heyetine sik kafalılar dahil olunca neden olmasın.
türban 'düşünemeyen beynin' dışsallaştırılmış halidir.

bu kadar basit. gülücük.
zeka ve turbanin yanyana duramamasindandir.
zehir gibi turbanli kizlar gordugum icin dogruluguna inanmadigim cumle. bir insanin beyniyle basina taktigi ortu arasinda nasil bir baglanti olabilir ki?
beynine kan gitmediğindendir.
sosyologluk ile türban tam bir paradoks.

böyle şey mi olur bir de psikolog versiyonları var bunların dinci psikolog mu olur ya da sosyolog? çok komik insan okuduğu bilime ihanet eder ancak böyle.

okumasın türbanlılar sosyoloji psikoloji felsefe. ne kadar eğretisiniz ya ayrıca kişiliksiz.
çok fazla aptal açık kız gördüm diye cevap verilebilecek bir sözdür. evet çoğu doğru düzgün eğitim görmemiş yada hayatında hocaefendisinin kitaplarından başka kitap okumamış olsada , zeki ve kendini geliştirmiş olanlarıyla tanışmışlığım da vardır.
Kaç tane gördüğüne bağlıdır. Saçma bi beyanattır. Entry'nin ilk cümlesinden mal beyenatı olduğu anlaşılıyor.
zeki türbanlı görmemiş insan beyanı. şahsi olarak ben gördüm. amca kızlarımdan birisi elektrik elektronik mühendisliği okuyor, biri hacettepe tıp bitirdi, diğeri hafız oldu ve iktisat bitirdi. ayrıca sözlükte de başörtülü olup da çok zeki ve kültürlü diyebileceğim insanlar var. örneğin yakida veya adı bende saklı kelebeem.
is turbanda bitmiyo dunyanin en zeki kadini turban taksa onun bilgisi azalir mi mesela bizim tarih hocasi turbanli muhabbetide iyi bilgiside kendisinide cok severim artik bunlari asmaliyiz bizene kadinin kafasindaki turbandan onemli olan icindeki.
ee tabi salaklara zeki salak gelir.
- çoğu kez bakış açısıyla alakalıdır.

başınızı kaldırıp çevrenize şöyle bir baksanız, başında ipek türban, ayağında christian dior ayakkabı, kolunda gucci çanta, altında range rover jip bulunan, o yardım derneği senin bu yardım derneği benim koşuşturan, sosyete düğünlerinin ve davetlerinin değişmez müdavimi, dahası kocasının şirketine iş bağlayan kadınların sayısı hiç de az değildir.

- zeka, kimileri için sağlanabilmiş kaliteli bir yaşamdan başka ne için gereklidir ki zaten!
At gozlugu yuzundendir.
leş gibi ötekileştirme kokan bir cümledir. geldiği yerde önyargı ve tahammülsüzlük vardır.
güncel Önemli Başlıklar