bugün

Gece gece beni kakalak gibi bırakmış dumur etmiş 888 avea sesli mesaj servisi operatör cümlesidir. Ulan 1 saniye sürdü çağrı. 888 i arayıp sesli mesaj şeysini bulacağım oradan da eski sevgilime seni seviyorum mesajı bırakacağım. Vay arkadaş bütün kızlardan soğudum. ibneyim artık, neydi lan o operatör kız. böyle iğreti böyle tüyleri diken diken eden bir ses tonu henüz bir erkek ve bir kadın yek vücud halinden dünyaya gelmiş olamaz sanırken bu kadın mıdır travianesti midir nedir beni ruhen pıçakladı. Ruhen ne lan bayağı bildiğin ruhumu pıçakladı sözlük ahanda geldim gece 5 ben başlık açıyorum. Sıçarım böyle servis sağlayıcının ızdırabına ülen. şakara kukara iyi hoş ta sözlük ciddi ciddi düşününce daha da çok koyuyo lan bir de bildiğin it gibi sarhoşum nefesimde C3H7-OH gazı var ve kıçım operatörü bana iyi günler deyip kapattı suratıma. Üstelik iyi gün bile değildi be sözlük, gün hem kötüydü hem de daha gün değildi umutsuz bi sarhoşun gece yarasıydı*, tan ağarmasıydı. Ne dedi bana be sözlük kim oluyo ki o hem hakettim mi ben bunu numaram bile 0505 li be sözlük en eski aboneleri benim değme operatörler para bile almıyor benden ama bu pervasız hayasız fütursuz kadın* yaktı yüreğimi be.
Yoksa bu başka bir kişiye başka bir olaya sitemin tecelli etmesi miydi sabaha karşı 5 te, bir arkadaş evinde, vuku bulan. Acaba ha sözlük acaba?

Evet gene yastığıma sarılıp uyuyacam sözlük kalktı gitti sürtük yada niye uyuyorum ki sözlük iyi ki varsın.

Edit **
(bkz: bilgisayarı açık bırakıp yatan sözlük yazarları)*