bugün

insanı fena halde gerer. ortak birkaç arkadaş var diye ekler böyle insanlar. sonra zamanla silinir giderler listenizden.
bu ne lahana turşusu tepkilerine yol açan eylemdir; lakin samimi olmak için eklenmesinden daha iyi bir durumdur. hayır belki ilerde amimi olacaksın. arkadaşlardan kopmamak lazım.
ekleyen kişi tarafında olduğum durum. 2008 yılıydı sanırım, facebook'a yeni üye olmuştum. normalde lisede veya üniversitede, bahçede-kampüste selam bile vermemiş olduğum ama simalarını bildiğim kişileri ve özellikle kızları, daha da özelde güzel kızları ekliyordum.. daha da salakçası ekleyip yıllar boyunca bir çift laf bile etmemektir ki o salak da ben oluyorum. neyse facebook'umda hiç konuşmadığım birçok güzel kız var. hoşgeldin eleni, hoş geldin elizabeth.
beni mutlu eden durum. yeni insanlar tanimayi seviyorum nabim.
insanı böyle gerim gerim geren durum. ilk aşama, o isteği bekletmektir.
o değil de daha dün akşam bir el sıkışmış tanışmışız, ne bokuma ekliyorsun itoğlusu diye sorarlar adama.
Liseli ergenlerin sıklıkla yaptığı bir eylemdir. Büyük ihtimal çevresindekilere kendini kanıtlama çabasına girmiştir. Arkadaş sayısı fazla popüler biri olduğunu kanıtlayacaktır. Tabi karşı taraflar isteği kabul etmezse ne yapacağı da merak konusudur.