bugün

Eğer arkadaşlarının doğum günlerini bir tek o planliyorsa ve plan yapabilen arkadaşı yoksa bu dogum gunu suprizi yapilmayan insandır. Kendimden biliyorum.
Sevilmiyor da olabilir ya da suprozlere katılmadığı için dislanmistir bir süre sonra.
Benimdir. Deşmeyin yaramı. Evet.
Benimdir.
Zaten istemiyorum da.
Misal ben 1 ocakta dogmusum paso yalan surprizler.
Benim o. Sürpriz doğum gününü geç normal haber vererek bile kutlanmadı. Hatta 8 gün önce doğum günümdü 1 kişi doğum günün kutlu olsun dedi ve kaktüs hediye etti. Ilk defa doğum günü hediyesi aldığım için değil veren kıymetli birisi olduğu için gözüm gibi bakıcam o kaktüse.

Bu arada doğum günü partilerim olmadığı için üzgün değilim, saçma gelir bana doğum günü kutlamak. Diğer özel günler gibi Birşeyler satılsın diye uydurulmuş bir ticari oyun sadece. Birine hediye almak için özel bir günü beklemeyin, içinizden geldiği zaman alın.
Ben.
Hatırlanmadığı da oldu. Geçiştirildiği de... Yani aslında pek umrumda olan bir gün değil ama bazı etmenler dolayısıyla böyle şeyler biraz üzüyor.
32. Yaşımı sözlük olarak kutlayın bence.. 3 ay var daha anca hazırlanırsınız.
Biri de benim.
Hatta Bugün doğum günüm en yakınlarım bile kutlamadı. Kimsenin aklına bile gelmem.
Bana ilk lise sonda yapıldı. Fena bir duygu değil ama yapılmamışsa da çok şey kaybetmezsiniz.