bugün

insana duygu karmaşası yaşatır heralde.. ben değil bir arkadaşım, kardeşi gibi sevdiği birinden çıkma teklifi almasıyla, amı götü dağıtması bir oldu.. insanlara arkadaş gibi yaklaşıp, içten içe sevmek iyi bir şey değilmiş.. valla.
genelde kızların başına gelen durumdur. kankam deyip kardeşi olarak gördükleri erkek ona çıkma teklif eder.
only friend filminin konusu. ama sonunda kız deli gibi aşık olabiliyor bazen.
Arkadaş geçen günlerde bi kız arkadaş yanıma geldi. ''Bi arkadaşım var senden hoşlanıyor ben de senin bi çıktığın olmadığını biliyorum ona da söyledim aranızı yapmaya geldim dedi.'' Bende sevindim. ''Tabii olur ama bi uzaktan göster istersen'' dedim. Aman Allah'ım Sandra Bullock gibi bi kız. Tamam olur dedim. O da tamam o zaman kıza söylicem yarın okulun yanındaki kafede buluşun dedi. iyi dedim hazırlandım süslendim. Gittim ertesi gün kafeye. Kız oturuyordu. Oturdum masaya kahve söyledik. Konuştuk 20 dakika. Sonunda kız ee burak gelmicek mi dedi. Burak?? dedim. Sonra jeton düştü. Kız en yakın arkadaşımı beğenmiş ve bende mal gibi konu açmaya çalışıyordum. Ne desem bilemedim. Kıvıramadım da olayı. Sonra bana kübra benimle çıkmak istediğini söylemişti dedim. Çok kötü kızardığımı hissedebiliyordum. Kızı aldı bi kahkaha gülmekten yarıldı ama anlayışlı kızmış ki kimseden bu olayın dönütü gelmedi bana rezil olmadık en azından.