bugün

an itibariyle vardığım kanı. benim muazzam penisim çürümüş marul gibi bir organa nasıl layık olabilir?
teknik olarak yanlış yaklaşımdır.

eğer o penisi isteyen kadın yoksa zaten benimkini haketmiyorsunuz yeaa denemez. çünkü zaten talep eden yok.

3 ay içinde şöyle 10-12 kız onu ister sen de basın gidin lan kezolar der, reddedersin o zaman tamam derim. onun dışında abazan hayalidir.
Göreceli bir durumdur. Bunu söyleyen kişi gay olma yolunda da ilerliyor olabilir, kendi tercihidir saygı duyarım. Fakat egosuyla beraber bu cümleyi kuruyorsa “dünyada başka penis mi yok? Bir sana mı kaldık?” Cümlelerine muhatap olunması muhtemeldir.

Ayrıca inceden; (bkz: iyi orta gol getirir)
görsel
Kestir musluk taktır o zaman.
Admini yok mu bu sitenin. Hop alooo. Dedirten bir başlık daha.
"siz vermiyor değilsiniz, ben almıyorum!" veya "siz benimle sevişmeyi kabul etmemezlik edemezsiniz, asıl ben sizinle sevişmeyi kabul etmiyorum!" düşüncesinde olan kişi beyanıdır.

"hey yavrum! turşusunu mu kuracaksın!" diye hanım ablalarımızın laf atması gereken yazardır.

neyse daha fazla saçmalamadan sözlükten çıkayım.
iğrenç bir ego ve iğrenç bir bakış açısı.

umarım hiçbir kadın, gerçekten hiçbir kadın penisine yaklaşmaz. aynı senin söylediğin gibi.
Hiçbir boka yaramadan öyle duracak sende öylemi.
illa hak eden olsun deseydik bu penis a.cık dudağı görmeden terk i diyar eyler idi.
yine seks mi yazıyorsun Feridun abi.