bugün

inancli insandir. genelde kotu insanlar tarafindan sevilmezler cunku kendileri herkesle iyi geçinmeyi beceremedigi icin cekemezler bu kisileri.
iki yüzlü insandır. Yüzünü çevirip çevirip tükürülesidir.
her karaktere hitap edebilen uyumlu insandır. niye karaktersiz olsun canım alla alla.
Liselidir. Herkese 50 kuruş verir.
en çok sevilen insan türüdür. herkes onu çok sever. bakınız ben.
Korkaktir.
yalakalık yaparak bunu beceriyorsa şerefsizdir.
kendisini hedef göstermiş olana bile iyi davranmaya çalışan kibar insandır efendim. çabuk kırılır ama birilerinin kalbini kırmaktan her zaman kaçınır bu kişi. nerede ne konuşacağını çok iyi bilir. susması gerektiğinde de efendi gibi susar. ne kendisine ne de başkasına saygısızlık eder bu kimse.

(bkz: nabza göre şerbet diyen insan)
Sosyaldir.
bir sıkıntı vardır. Az insan öz insan nihayetinde.
nabza göre şerbet verebilen insandır.
iyi niyetlidir hepte kaybeder. derste çıkarmaz. iyi niyet suistimal edilir.
hiç anlayamadığım insan türüdür. ulan herkes mi kafadengin. ne biçim kafa var sende mübarek.
Iyi rol yapıyodur.
2 ihtimal vardır.

ilki eziktir ,herkesin kendisini sevmesini ister.

ikincisi politik yavşaktır.
Çıkarcıdır .
Yalnızlıktan en çok korkan insandır.
sabit insandır.
ortam yavşağı, ilgi arsızı kişidir. kendisine bağlı eşek güvenilmez.
herkesin yüzüne gülüp arkasından konuşan orospu çocuğundan başka bir şey değildir.
herkese eşit mesafede durup, kişiye hak ettiğinden fazla değer vermemekle bir sonuca bağlanabilecek durumdur.

Edit: burada söylemek istediğim, dışarıdan bakıldığı zaman ben de herkesle arası iyi biri olarak görünüyorum fakat bunun ilgi arsızlığıyla uzaktan yakından bir alakası yoktur. Kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyerek çözmüş bulunuyorum bu sorunu.
kendi iradesi yoktur kimib yanına gitse onun şeklini alır.
Her tanıştığı insana haklısın, iyi birisin, hoşsun diyen, ilgili davranan tiplemedir. Hayatta böyleleri ile çok karşılaşırız. Başarılı olurlar da.

Sözlükte de var böyleleri. Herkesin nick altında canımdır cicimdir der. Herkesi takip eder, her gördüğüne tanışmak için mesaj atar. Gerçek anlamda bir fikir sunmadığı için herkesin kötü dediğine de saydırır.

Somut bir imge oluştu sanırım artık.

Bunlar sabah vakti selam tanışalım der ve o günün akşamında bir herkesin önünde bir yanlış yaptığınızda vay adi pislik deme potansiyeli taşır. Yalnız kaldığınızda teselli kaynağı olarak yanınıza samimi bir konuşma tarzı ile gelebilirler. Sundukları sıcaklığa inanan saf insanlar da ne güzel biri diye onu över. Ya da ilgisiz kalmış kişiler onları tek umut kaynağı gördüğü için bağlanır.

Tribüne oynama denilen şeyi iyi yapıyorlar anlayacağınız.

Gördüğüm kadarıyla kendileri ben bu hayatta neden sevilmiyorum diye üzülüyorlar. Yalnız kaldıklarını ifade ediyorlar. Suçu da insanların karaktersizliğine ve samimiyetsizliğine atıyorlar.
Yavşaktır, kimse kusura bakmasın.
Samimi bulmadığım insandır. Beden dersinde kızların yanında voleybol oynayan erkekle ya da tenefüslerde camdan erkek kesen kızlardır. Topluma kazandırılmalıdırlar.