bugün

(bkz: ayar verdiğini sanmak)
yeni yeni kitap okumaya başlayan ama bitirmeyen insandır. sadece bağır bağır nereye kadar be komünist kardeş diye sorar insan ayrıca.
götünden haberi yoktur. bir tek komünist ülke görmemiştir.
lise öğrencisi tkp'lilerin sürekli gerçekleştirdikleri durum.
(bkz: balon komünist)
herkesi italyan sanan komünisttir. büyük ihtimalle dev-lis mensubudur. insan üzülüyor böyle çocuklara, ota boka faşist diye cırlıyorlar. gemi gelmedi - "faşist kaptan", entry silindi "faşist yönetici", havalar sıcak "faşist allah" *, biri oruçlu olur "faşist yobaz." her şeye faşist denmez'Ki arkadaşım. git bir aynaya bak.

profil özeti.

külot rengi: kırmızı

burun: sümüklü

sakal: şuan için yok. *

sivilce: aşırı derecede çok.

slogan: faşist t.c
herkese faşist demek klasik komünist kalmadı artık, daha ziyade solcu hastalığıdır.

bilim insanları yıllardır geceli gündüzlü çalışmasına rağmen, üzülerek söylüyorum bu hastalığa henüz bir çare bulabilmiş değildir.

beğenmedikleri bir fikir karşısında değerli alternatif bir fikir üretemediklerinde faşist der kaçarlar efendim.

yapacak bir şey yok bu güzel insanları oldukları gibi kabul edeceğiz, ve kendilerine çaktırmadan hallerine bıyık altından güleceğiz.
Faşistin kelime anlamını tam olarak bilmeyen kişidir. Bu durumda çakma komünisttir de.
Faşist ile milliyetçi insanı ayıramayan cahil insandir.
sadece milliyetçilere söylenmez. kendinden başka herkese söylerler:

- muhafazakarlar: yobaz faşist
- sosyal demokratlar: sosyal faşist(ayrıntılı bilgi için https://en.wikipedia.org/wiki/Social_fascism)
- liberaller: kapital faşist
- anlaşamadığı komünistler: işbirlikçi ajan faşist

bu böyle gider.

not: gerçek faşistim*.