bugün

mantıklı düşünüp hareket edebilmek için yapılması gereken eylem.
liderlerde bulunması gereken özellik.
erkekler'in kız düşürmek için yaptıkları eylemlerden sadece biri.

(bkz: cool görünmek için yapılması gerekenler)
Soğuk kanlı insanlardır. Bir olay ile karşılaştığınızda panikleyen insanları yöneterek liderlik sıfatını taşır. Aile olarak babamdır.
olayin ciddiyetine varamamis insandir.
sulalem rahat dıyen ınsandır.
Anal yoldan buzdolabı almamışsa miami okc finalini amerikan airlines tan izlemek nasip olmasın.
geçen dönem herkes götüm götüm finallere kasarken yaptığımdır. sonuç olarak iki dersten kaldım ve sakinliğimi korudum.
(bkz: iyi bok yedin)
zordur. like a boss rahatlığı gerektirir.
bu kişi tam olarak benim.

üstün bir meziyettir. *

ikinci cümle tanım sayın mod. ille tanım: yazıpta mı şeyapayım ?
Kendine hayran bırakan cool kişi davranışıdır.
Daha önce balına gelmiş bir olaydan dolayı tecrübelidir.
Misal deprem oldu arkadaşlar bağrınıyo aparttaki kimi kapımı çalyo kimi koridorda çık odandan diye bağırıyo bende hala sıkıntı yok. Hem depremi yasadım hem de depremi çok iyi tanıyorum. Bi iki snye alttan vuruyosa bişi olmuyo merak etmeyin.
soğuk kanlılığı zirve yapmış insandır.
etraf takmayan insandır o kişi. kısacası benimdir.
Benimdir genelde çevremdeki insanlar benim yüzümden panik halinde olduğundan ben gayet sakince durumu izlerim.
işte cool olmak böyle bir şeydir.
Ruh hastaligina delalet edebilir.
soğuk kanlılık sonucu olur.

deprem vb durumlarda çok işe yarar bu.
Yıldırım Demirören rahatlığıdır. Adam bu sakinlikle tff başkanı olup çıktı aradan.
koşarak kaçmaya çalışan kurbanının ardından yavaş adımlarla giden katil sakinliğine sahip olmaktır.
Boston koşusunu bombalayanları güvenlik kamerası görüntülerinden tespit etmeye çalışan polisin imdadına yetişen tepkisizlik.

Bomba patladığında o yöne bakmayan tek kişi var o da bombayı koyan orospu çocuğu.
bu salak benim galiba. çıkan yangında sigortayı sakince kapatmıştım. o değil de gülmeseydim iyiydi.
Deprem anında annem.
https://twitter.com/i/status/1532826911927418881
güncel Önemli Başlıklar