bugün

(bkz: bunu mu demek istediniz)
(bkz: rus numarası var mı)
elhamdülillah Sevgilim var. keşke her şeyim de olsa. keşke umut vaadetmesem, keşke istediklerimizi zahmetsizce gerçekleştirsek.
elhamdülillah Sevgilim var. keşke her şeyim de olsa. keşke umut vaadetmesem, keşke istediklerimizi zahmetsizce gerçekleştirsek.
Duyulan en dogru söz.
(bkz: biri şunu silksin)
sözlükten kız düşürmeye çalışan kişi.
(bkz: allah var gam yok)
Üniversite de dahil hepsine sahip olduğumdur. sevgili hariç. umrumda mı? Hayır. sevgili olunca ne oluyor sanki.
lakin şu an şöyle beyaz tenli sarışın bi sevgili adayım olsa olmasın demezdim. yani demem o ki gereksiz isyandır. hayatta sevgiliden daha güzel şeyler var. arayın.
hiçbir şeyim yok sevgilim de yok ama üzülecek bir şey değil. sağlığım yerinde, ailem yanımda. savaş bölgesinde bir çocuk da olabilirdim. evladını kaybetmiş bir baba da olabilirdim.
"her şeyim var sevgilim yok" diyorsunuz, sonra sevgiliniz olunca da "sinemaya gidecek param yok" diyorsunuz.
Kocaman bir kalbim var. Ama içi boş.
Böyle balon gibi. Şişip şişip iniyor.

Her şeyim yok, ama hayallerim var. Ölmeyen, bitmeyen, tükenmeyen. Bu hayallerde bir boşluk var. işte o boşluk sevgilidir.

Olmayınca olmuyor edebiyatı yapmayacağım. Açık açık söylüyorum, bir insana değer vermekten korkuyorum. Değer verdiğim insan tez zamanda çok yol alıyor.

Kaçıyor efendim, durduramıyoruz.
aynı ben ! evim arabam herşey var hala yalnızım sözlük.**
aman kardeş büyük eksik. rabbim başka dert vermesin.

tövbe tövbe.
Başka eksiğin olmadığı icin sükret o zaman.
kısmetten öte bir yol yoktur.
(bkz: ben)
iş yok okul yok herşeyi varmış peehh.
her şeyim yok sevgilim de yok. olmasın zaten o zaman umut edecek bir şey kalmaz sıkıcı olur hayat.
sevgili eğer elindeki herşeyi götürcekse olmasın bi zahmet.
bir şeyinde eksik olsun be kardeşim denilesi olaydır.
Metresim var
sevgilim yok
oh mis.