bugün

maldır. hatta mal oğlu-kızı maldır. saftır, çabuk kandırılır, sonra salya sümük ağlayacak omuz arar.
kanal 7 sabah programlarından,12 yıl sonrasına randevusu olan bireydir. (bkz: kocam döveeoooo)
insanları kolay tanıyamayan saf insanlardır genellikle.
(bkz: ted mosby)
aaa bu benim de. sadece ben değilmişim, malmışım vs.. lan arkadaşım, insan neden sevgili edinir ya da aşık olur diyelim? evleneceği insanı seçmek için. herkes siz hayallerde yaşayan ibneler gibi hayalinde yarattığı sevgilisiyle sadece sevişebilmek için çıkmıyor.
papazın her gün pilav yemediğini anlar.
evliliğe hazır olmadığı gerçektir.
Gözümde her sevgilisiyle gönlünü eğlendirimeyi düşünen tipten çok daha değerli olan tiptir.
evde kaldım tribindeki tip.
sevgiliyi pembe panjurlu evde yaşamaya heveslendirip izdivacı bir türlü bulamayan tiptir.
boş zamanlarında kitap okumak-sinemaya gitmek(!) yerine kendini kandırmayı sever. iç burkar, bir süre sonra teselli edilir.
(bkz: ted mosby)
saykodur. hatta her sevgilisiyle düşünmeyi bırak otobüste beğendiği şahısla bile düşünür evliliği.

ulan yine canım sıkıldı bak. şu sözlüğe girip iki dakika kafa dağıtayım diyorum olmuyor arkadaş. benim evde de 1 tane mevcut bu tipten. isteyen varsa paketleyip gönderirim, evlensin de kurtalayım gına geldi artık. çocuk garantili. fakat evliliğinizin uzun sürmeyeceği konusunda uyarayım, her ırktan bir çocuk doğurma sevdasında kendisi.
Ağır kekodur. Böyle mallar çocuk ismi seçerken kavga edip ayrılır.

Ayrıca bu tipler genelde uzun ilişki yaşamamış kişilerdir.

(bkz: ilk buluşmaya çiçekle gelen erkek)
Kezbandır. Hemde baya kezbandır.
Biraz safta olabilir.
Ya da salak.