bugün

candır bu sevgili can. sevilmeye doyulmaz. düşünsenize her sabah uyandığında ilk aklına gelen şey sizsiniz. insan kendini mükemmel hisseder bu günaydın mesajı ile,mutluluktan havalara uçar. aslında genelde kadınları etkiler bu tip şeyler. erkekler ne kadar düşünceli, romantik, anlayışlı olsalarda, kanlarında muhakkak hafif öküzlükte bulunur çünkü.
her gecede iyi geceler mesajı atar bu...
metres ise başına bela açacaktır adamın. yazık oysa ki iyi adamdı.
kıymeti bilinmesi gereken sevgilidir.
sabah uyandığında sevgiliden gelen bu ufak ama sıcak mesaj küçük bir tebessüm doğurur dudaklarında insanın. güne iyi başlamak için güzel bir nedendir bazen.
insanı güne mutlu başlatır.hele birde sevgili olmasını istediğiniz birisinden geliyorsa bu mesaj iyice bağlanırsınız o kişiye.sonraki gece ben sana aşık oldum diye bir mesaj atarsınız. senin bana baktığın gibi ben sana bakamam özür dilerim diye bir mesaj gelir yıkılırsınız.bir anda kahrolursunuz. sonrasında tek dinlenecek şarkı vardır. volkan konak - uzanamam ben sana bu acıtır canımı böyle saatlerce dinlersiniz. bir garip hissedersiniz. nerden mi biliyorum? (bkz: nekros) şu an yaşıyorum ulan!
http://www.youtube.com/watch?v=MQwfPX9f0zU
sevgilisi kötü bir gece geçirmişse veya kötü uyanmışsa onun moralini anında düzelten, yüzünde güller açtıran sevgilidir. bu küçücük mesaj günü mutlu geçirmenizi sağlar. *
2 yıldan fazla süre her gün günaydın mesajı atan sevgili artık olmadığından dolayı dolayısıyla gelmeyen mesaj sonrası pis bir burukluk yaşanır.

acıtacak bir alışkanlık..
Ben sabah kendim uyanamiyorum bir de ona mi gunaydin yazicam.olsa yazArdim ama simdi bakmayin bok attigima.
Aslinda pek bir numarasi oldugunu sanmiyorum genelde insanlar ulan bi gunaydin yazan sevgilimiz de yok diye ah vah ediyorlar. Gunaydın yazan sevgili iyi hos da cok cok da abartilacak bir sey mi? Hayiiir.
yıllar sonra başlığı görünce fark edilen özlenendir.
özenilecek ya da özlenilecek bir durumu olmayan alışkanlıktır.
her sabah yapılan sıradan bir eylemi özel kılan bir sebep göremiyorum.
zaten muhtemelen yatmadan önce de iyi geceler mesajı gelmiştir.
bir esprisi yok yani.
ilişkinin başlarında çok tatlı olan fakat zaman içinde biraz sıkıcı hale gelen durum. Bence her sabah otomatiğe bağlanmış gibi mesaj atmaktansa, bazı günler öğleye doğru "tünaydın" mesajı atılabilir; ya da ramazan döneminde sabaha karşı "hayırlı sahurlar" yazılabilir. Biraz çeşitlilik lazım.
hatun kişiyse yazıktır. er kişi kısa zamanda bundan sıkılacaktır.

er kişiyse iki durum söz konusudur:
-ya hatun kişiyi tavlama aşamasındadır,
-ya da yediği bokların üstünü örtme telaşındadır.

zira er kişilerin bu iki durum dışında böyle incelikler yapması beklenemez.
Millet arayıp bulamaz böylesini bazıları da ne oldum delisi olur.
Gereksiz bir eylemdir. Bir şey rutine binmişse artık pek bi anlam ifade etmez.
Duygulandım, yıllar oldu be.. uykudan daha huzurlu uyanıyor insan uyanmak için bir nedeni oluyor.
yattığında, kalktığında sizi düşünen bir sevgilidir. kıymetini bilin. sıkılmayın.
güncel Önemli Başlıklar