bugün

sevdiği kadınla evlenme şerefine nail olmuş şanslı erkektir, şükretmeyi bilendir.
(bkz: bu adam benim babam)* **
her sabah evden çıkmadan önce karısı tarafından öpülen adamdır...
evden çıktıktan sonra kimleri öper, that's the question i have to ask.
mutlu adamdır. eşinin her sabah onu "iyi çalışmalar" diyerek uğurlaması ve akşamları "hoşgeldin" diye karşılaması hoşuna gider. kimin gitmez ki?
(bkz: her sabah evden çıkmadan önce sevdiği kadını öpen adam)

eşim olmadığı için gerçi olsada annemdir en sevdiğim kadın. *
akşam işleri yolunda olan adamdır. (bkz: öp beni)
ya yeni evlidir, ya aşk ölmemiştir.
Ama kesinlikle aşıktır.
güne pozitif enerji saçarak başlayan romantik kişi. aynı zamanda şükretmeyi bilen kişidir kendisi.
yaptığı çapkınlıkların üstünü örtmeyi bir profesyonel edasıyla yapan adamdır. en baştan yerini yapmaktadır ki ilerde olabilecek herhangi bir oyuncu değişikliği için yüzü olsun.
olması gerektiği gibi adamdır aynı zamanda her sabah eşini yolcu eden şahane bir eşe de sahiptir. allah bozmasındır, nazar değmesindir.
romantizmi unutmayan ve unutturmayan adamdır.
aynı zamanda çocuğunun da hiçbir maçını kaçırmayan adamdır...
beraber yasadigi sevgilisini her sabah evden cikmadan opmus bir adam olarak vardigim sonuc su ki:

eger karsinizdaki bunun degerini bilmiyorsa hicbir anlam ifade etmemektedir.onemli olan mutlu olmayi bilmektir.
kahvaltısını mısır gevreği ve portakal suyu ile yapan, şükran günlerinde kızarmış hindi yiyen adamdır.
Artık rutin hale geldiyse, öpücükten çok dudak değdirme olarak anılması gereken şeydir, heyecansız tatsız tuzsuzdur.
kravatı boynunda olduğu halde karısı tarafından bağlanan adamdır.
örnek alınması gereken , takdire şayan bir erkektir...
sırf sevgisi yada saygısı nedeniyle karısını öpmeyi bir suç sayan, bunu yapanın yapmacık ve hollywood vari bulan, hatta işi abartıp psikoanaliz yapmaya kadar götüren, bir çok saçma neden bulup en büyük gerçeği görmeyen, belki de görmek istemeyen, zihinlerin yanlış tespitidir.
sevilmeye değer insandır ve öpülmeye de.
nejat uygur un tiyatrolarında anlattığı adamdır.

+ ah ah! kabasın sen kaba. Şu komşumuz ahmet bey den biraz kibarlık öğren!.
- Şu karısı güzel olan mı? Allah için çok güzel karısı var adamın.
+ Adam her sabah işe giderken besmele çekip karısını öpüyor. akşam eve gelince de besmele çekip karısını öpüyor.
- Ulan benim öyle karım olsun besmele ne ki. Sabah akşam hatim indiririm. *
(bkz: çük diyorum başkada bir şey demiyorum)
laf olsun! evlenmiş olmak için diye değil, hayatı paylaşmak için evlenendir...
-nesli hızla tükenmektedir..hatta tükenmiştir...artık üretilmiyor bu modellerden ki..
yeni evlidirler. büyük ihtimalle yıllar geçtikçe unutulacak bir eylemdir.
keşke unutulmasa, yıllar boyu devam etse. ama doğanın kanunu aşk bir gün mutlaka biter...
(bkz: nesli tükenen türler)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar