bugün

fazla kola içen şakirt söylemi. ne de olsa alkollü kolası elinden düşmez bunların. her iftarda, sahurda, ev buluşmalarında içerler afiyetle, kafayı bulurlar sonra da burada yazarlar.
(bkz: cinsel seks)
size ne oluyor kız dinlemek istemese kulaklık takıp sagopa kajmer dinler yani. Demekki bir takım fantezi kuruyor.
-Kemal kökle yiğidim..sabahın 6 sında sik beni..

+tamam fethullah ..

Gibi bir diyalogdan normaldir.
Kemal'lerin çok iyi siktigini bilen, sırasını savmış kişi söylemi.
her sabah fethullah ın zırlaması ile uyanan şakirtten daha normal yaşantısı olan kişidir.
kafayı türbanla, laiklikle, atatürkle bozmuş, muhtemelen eve erken geldiğinde mahallenin 'laik' bakkalını annesi ile güreşirken bulmuş abaza söylemi.
bu satırları okurken zevk aldığına eminim.
her sabah dedesinin imam nikahına aldığı 15 yaşında ki kız ile cinsel münasebete girmesi esnasında çıkarttığı seslere uyanan şakirtten daha şanslı olan kızdır.
başındaki bakanının sözünden çıkmayan onun direktifleri doğrultusunda 3 çocuğu hedeflemiş laiktir.
şakirtlerin yaşamak istedikleri fantezileri üzerine yükledikleri kızdır. doktora gidince de '' ya benim hanım değilde bizim arkadaşın eşi spiral taktırmak istiyormuş. nasıl yapılıyor kaça patlıyor bu hocam?'' diye soran tiplerdir. aga böyle heryerde anlatmayın sonra ''rüyada rüyalanıp'' abdestinizi kaçırıyorsunuz.
hayalgücünün gelebileceği son noktadır.
para mı veriyorlar size, napıyorlar anlamadım ki lan. yoksa mümkün değil, insan dediğin böyle başlık açmaz.
Annesi acılar icinde kıvrandığı icin epeyce üzgün olması gereken bir kızdır. Muhtemelen annesi kanser fikan olmustur. Boyle bir mevzuda kızın laik vs olması neden belirtilir anlam vermek zor. Bu acılı insanlarla gırgır geçenler veya sevdikleri kanser olmalı ki halden anlasınlar.