bugün

evet vardır bu dallamalar. hayatın her yerinde karşına çıkar. yobazların ve atsizciların olduğu gibi. ben rapçiyim evet ama böyle diyen dallamalar bizede amerikan özentisi der. ayıptır.

edit: ulan satanist yazacaktım yanlış oldu.
(bkz: rokci ne lan)
(bkz: metalci ne lan)

efendim bu yanılgıya düşmüş arkadaşların aslında pek suçu yoktur, bilmiyorum olabilirde. tamamen rock müziğin felsefesini kavrayamamış olmalarından kaynaklanır. belki de özenti insanların bu müziği alkol-sigara-siyah kıyafet üçgenine kendilerince hapsetmiş olmasından dolayı da olabilir. halbu ki müzik ruhtur, candır, canandır.
(bkz: satainst ne lan)
(bkz: jigga tarzi entry girme rehberi)
böyle dallamaların cogu at agızlı olmakla beraber dinlediginiz müziğe sonsuz saygısızlıkları mevcuttur.sizi bir anda vatan haini ilan edebilirler,ne de olsa onlardan baska doğru insan yoktur.dengesizlerdir cünkü hayatlarındaki sahip oldukları herseyi sorgulamadan kabul etmis olup düsünme kapasitelerini maalesef kaybetmislerdir.ziyan tiplerdir cogu,bırakın takılsınlar kendi baslarına.
saçmalarlar. biz müslüm gürses dinleyene kıro diyor muyuz? hayır. müziğe saygı duymaları gerektir.
böyle düşünen kişilerin çoğunluğu rock ya da metal müziğin ne olduğunu bilmememktedir. çevreden duyduklarıyla ve bi taraflarından uydurduklarıyla konuşmaktadırlar. bu kişilere, pentagram'dan bir şarkısını hediye etmeyi yeğlerim.