bugün

sözlük içinde ya da günlük hayatta karşılaştıkları bütün olumsuzlukları ibne kefesine koyan ve içlerindeki homofobiği dışarı çıkaran yazarlardır.

misal seri ekşi veren ibne. bir kimsenin seri ekşi vermesini tasvip etmememiz gayet normal. neticede bu hoş bir davranış değil ama neden kalkıp da bu kişiye ibne diyorsun be adam? adamın cinsel yönelimini öğrendin de üstüne bi de hakaret mi ediyorsun kuş aklınca? bu nasıl bir homojenize algıdır ki aynı anda hem kötüyü hem de eşcinselliği birbirine katıp tek bir şey yapar?!

ne yazık ki sözlük bu tarz başlıklarla doludur. lütfen her olumsuza ibne diyen homofobik dangalak olmayalım ve daha yaratıcı küfürler edelim arkadaşlar.

edit: imla
'ibne' kelimesini ciddiye alan dangalaktan pek tabi iyidir.

seri eksi veren ibnedeki ibne yerine salak denseydi bu kadar sempatik olmazdı.. ayrıca seri eksi oy vermekte bi yerde ibneliktir, sapıklıktır. ben tanıyorum onu ama isim vermem.

edit: tamam özür diliyorum bundan sonra 'ibne' değil 'salak' sıfatını kullanıcam bu kişiler için, ibneler rahatsız.
insanların cinsel yönelimleri üzerinden aklınca 'sempatiklik' yapan, "amaaan bu da ciddiye mi alınır" gibi kendine göre olayı yorumlayan ve yontan insanlar da bu gruptadır. ayrıca ne sapıklığı doğru düzgün tanımlayabilir bu insanlar, ne eşcinselliği ne de 'ibne'liği... aman ha, dikkatli olunmalı. mazallah sempatiklik ve zekilik olsun diye akıllarınca ayar falan vermeye kalkarlar, cık cık...
(bkz: faggot)
eşcinselliği bir hakaret olarak gören dingildir. büyük ihtimalle erkektir. ciddiye alınması tavsiye edilmez.