bugün

aslında iyi niyetlidir. fakat bir süre sonra içinden çıkılmaz derecede sıkar insanı, boğar; boğmak istersiniz.
orta yaşlı bir annedir, büyük ihtimal türktür, iyi niyetli ve her akşam yemeğinde tüm ailesini masada görmek ister.
Canım annemdir. Ama o genelde ballı ihlamur önerir.
başım ağrıyor nane limon midem bulanıyor nane limon grip oldum nane limon en sonunda tepkim eaahh sikerler öyle naneyide limonuda olacak dur bakalım.
- nane limon için geçer?
+ lan amına koduğum bacağım ikiye ayrıldı diyorum.
- tamam canım 2 bardak için.
+ biri şunu siksin la.
iyi niyetlidir, insan fizyolojisinin mükemmel işleşiyişinin farkında olduğu içindir ki kimsayasalları önermemiştir.
her hastaya nane limon öneren kadın bir gün evlenmiş sonra nur topu gibi kızı olmuş, o da öksürenlerin sırtına havlu koyma misyonunu üstlenmiş. ben de adına anne demişim çok mu?
her derde deva olan koca karı ilacı.
Kuşburnu öneren cinsi de vardır, zarar gelmez bu insanlardan.
daha beteri için bkz: annem

-karnım ağrıyor anne ya
+üşüttün kesin, böyle gezersen ağrır tabi daha çok ağrır.

-anne ya başım ağrıyor biraz,
+üşüttün ondan böyle, kafanı kapat diyorum ben sana hep.

-anne dişim...
+üşüttün tabi..
-hööh!!!
muhtemelen bir annedir.
(bkz: ben)

Doktora git dersin gitmez, bütün gün vıdı vıdı şikayet eder, kafa siker, sussun diye hemen bunu öne atarım.
dünyanın en etkili ilacını bilen insandır. nane limon içip de iyileşmeyen varsa, şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın.
eski topraktır.
her ishal olana limonlu toz türk kahvesi içiren insandır.
fetişi vardır belki.
en doğrusunu yapan insandır. ilaç mı önersin? zaten doktorun yazdığı ilaç haricinde ilaç kullanmak sakıncalıdır. ama nane limon hastalığı geçirmese de insana zararı dokunmaz, bir nebze de iyi gelir. öneren insanın aslında karşısındaki için bir şeyler düşündüğünün ispatıdır.
uzman doktorlara taş çıkartır.
Alternatif tıpı önceliğine almış kişidir. Bana kalırsa her konu da olmasa fa bazı konularda aktardan destek almakta fayda var.
ben terlemeyi öneriyorum bol bol terleyin arkadaşlar ilaçtan daha faydalıdır vücuttaki bütün toksinleri atarsınız.

aç güzel bi film gir battaniyenin altına.
işi bilen insandır, ciddiye alın.

Nane limonun iyi gelmediği hiç bir hastalık yoktur.
Uyuza, kuduza, vereme, kansere, ülsere, yani her musibete iyidir.
Karnın ağrıdı, iç.
Midem bulandı, iç.
Uyku tutmuyor, iç.
Başın ağrıyor, iç.
Gerginsin, iç.
Laf dinleyin azcık!
sadece midesini üşütenlere nane limon öneririm, nezle grip için rendelenmiş yaş zencefil ile bal ya da pekmez karışımından daha etkilisini görmedim.
gastrit ülser hastasıysanız nane limon bir nebze rahatlatır ama asıl şifası papatya çayı ve aynısefa çayıdır.
Özünde tatlı insandır karşısındakinin kötülüğünü istemez.
güncel Önemli Başlıklar