bugün

ortaokuldan liseye geçişte; kızlar bizi bekliyor,

liseden üniversiteye geçişte; olum kızların erkeklere teklif ediyor,

üniversiteden erasmusla yurt dışına çıkışta; kızlar bacaklarını açmış bizi bekliyor, benim bi arkadaşım sokaktan eve götürdü(!)

her hafta başka bir kızla sevişmek; yaa bırakk allaaseeenn
Yazarin kendi yasadigi ve uyguladigi olay turu bence. Umarim gecer dileklerimle. Allah saptirmasin.
(bkz: otisabi)
aska inanci kalmamis, yasadigi kotu iliskilerin acisini kizlardan cikarmaya calisan erkegin yaptigi bir seydir. Iyi bir sey degildir aslinda, kendiside farkindadir bunun. Her iliskiden sonra kendinden nefret eder ama yinede buna devam eder. Samimiyetsizlikten sikilmis, iki yuzlulukten bikmis, igrendigi insanlar gibi olmustur o da sonunda. Aradigini bulamayacagi dusuncesine saplanip kalmis, assagilik bir adama donusmustur. Her hafta baska bir kizi kandirip eve atmak bir rituel haline donusmus, sevistikten sonra kizi apar topar taksiye bindirip kapinin onune kusmasi cok normal bir sey haline gelmistir. Banyo yaparken kendinden nefret eder. O kadar igrenirki kendinden banyoyada kusar.

Aradigini bulamamanin, buldugunu sandiginda ise kandirilmanin acisini yasamak, o aciyi en derinlerinde hissetmek, onun, bu aciyi baskalariyla paylasma istegini dogurmustur. iyi niyetli, karsisindakine hayvan gibi deger veren bir insan olmaktan bikmis bu adam, artik yasadigi aciyi herkese hissettirtmek isteyen bir serefsize donusmustur.

Her haftasonu bir kizi eve atacak kadar yakisikli, karizmatik ve calistigi icin maddi sorunu olmayan bu serefsiz adama cok uzuluyorum. Keske eskisi gibi iyi niyetli biri olabilse. keske selinini, kendi gibi iyi ve akilli birini bulabilse.

Cok uzuluyorum cok.

Edit: laim.