bugün

havuç görünce tahrik olan kızla aynı zihniyettedir bu kızceğiz. hafiftende güzelse abooooo siki tuttunuz demektir. ne abazanlığınız kalır, ne ayı gibi bakmışlığınız ne de sapıklığınız.

aklı başında hatun arkadaşları muaf tutuyoruz tabi ki ancak öyle bayğanlar var ki inanamazsınız lan. egoları airbag gibi en ufak temasta şişmeye hazır beklerler.

- merhaba aytencim nasılsın?
+ iyiiii saol.

+ gördün mü naciye abazayı içime gircekti.

tipi gördün mü? selam vermen yeter bu gerizekalının evladına. içime gircekmiş, lan sabun delerim senin kaprisini çekeceğime daha iyi. şerefsizim ajdar'a desem hacı böyle bir kız var muhattab olmak istemiyorum diye kendisi domalır buyur birader burdan yak hiç yanaşma der.

en çekilmez olaylardan biri de hatunla kesişmek ve akabinde abazan damgası yemektir. sen hatunla bir an göz göze gelirsin. o bakar sen bakarsın sonra iş bu güzellik abidesi hemen başlar;

- ne biçim bakıyor yaaaaa, gözleriyle sikti resmen öküzzz.

e mck ağızlı sen de baktın o kadar? demek ki sen gözle düzülmeye önce razı olup sonra reklamını yapıyorsun.

tek tavsiyem kendini bilmez tiplere yüz verip 3 kuruşluk değerlerini arttırmamaktır. haritada ankara'yı göster desen bulamaz, ama saçı sarıya boyatınca marilyn morea kesilir.
bol olan kız modelidir. erkekler kendine bakmadığında da " güzel değilim" diye ağlar bunlar.
bir erkekle birlikte olduktan sonra da; her erkeğin kendisini s.kmek istediğini düşünecek olan kızdır.
Parmaklarını iyi kullanan kızdır.
Aşağılık kompleksidir. Net.
Memeleri büyüktür.

Küçük memeli hiçbir kızın böyle bir beklenti içinde olduğunu görmedim.
Erkeklere penis olarak bakan Budala kızdır.
+Merve notlar var mı sende?
-veremem sevgilim var slk ss.
o kızın özgüvenini ilaç yapıp satmaları lazımdır.
kız milletinin %99 u daha asılınmayan kız göremedim.
malesef Etrafımızda çokça bulunan tür.

Yine malesef hemcinslerim bunların totosunu arşa kaldırdı. Bu tarz insanla samimi olmamak en iyisi.
türk kızıdır, ısrarla yok sayınız..
Kezbandır.
Türk kadını değil, Türk erkeğiyle aynı ortamda bulunan kadındır. Zira hepimiz iyi biliyoruz ki o ponçik loblarının kalkma sebebi bizden başkası değil.
ağır kezbandır.
önüne bakarak yürür.
Yetiştiriliş tarzı.

"sikerler" diye korkuta korkuta yetiştirilen bünyenin "ay sikecekler" endişesi ile yaşaması.

Türk erkeği de yardımcı olmuyor maalesef.
salak kız belirtisidir dur bi bak amacı ne anlamaya çalış nedir bu her durumda aynı sonuca varıyorsun.
görsel
Kezban,ergen artık ne derseniz. Hayır cici kız kimse sana asılmıyor. Sözlerime çelik in bir şarkısında geçen nakarat kısmı ile veda ediyorum
Ahh cici kız cicili bicili giyinince sen kendini bir şey mi sandın.
Mitomandır.
Taştır, ya da mühendislik de okuyordur.
gördüğü her erkeği tecavüzcü coşkun zannetmektedir.
kendiyle çok meşgul olan,aşırı değerlendirilmiş düşüncelerinde kaybolan cins.

hayat öğretecektir.
Düşünemiyorum. Egom yok değil de kendimizi biliyoruz.
Kız kanka olacak insanım sanırım.