bugün

Maldır. Ya da mal taklidi yapıyordur.
vasıfsızdır. açık ve net.
Feykimdir. silebilirsiniz.
Babasından doğma ihtimali yüksek olan yazardır.
dediklerini doğrulamak adına yazan ,aydın kişikli yazardır.evet.

oytunkaran ve aydinoglu.
(bkz: cümle sonuna evet yazanlar orospu çocuğudur)
Bu sözlük için genelleme yaparsak hepside gerizekalıdır.
Bunu sen bil diye söylüyorum sözlük yoksa onlara bir lafım yok zira gerizekalı olduklarını anlamayacaklarını düşünemeyen bir gerizekalı değilim.
(bkz: oytunkaran)
Ağır maldır net.
Kendi tarzıdır. Saygı duyulur.

Kimsenin unutmayacağı ve kimseye zararı olmayan bir tarzdır.
sanki benim eksi artı takıntım var ikide bir artılıyor sonra eksiliyor kendini yorma ben yazarım okumam bile ..
benim tarzım da hayır olsun. hayır.
ağır liselidir.
Evet evet .
Beni o kadar rahatsız ediyorlar ki direk donuza alıyorum görünce. Resmen sinir bozucu. Hatta daha fazlası.
her entry'nin sonuna "kanimca" yazan yazardan daha klisedir, hay senin kanina.
kendine pekiçtireç takarak ortalarda gezen yazarlardır.
(bkz: evet)
istisnasız her entry'nin sonuna yazanlar, oytunkaran özentisi beyinsiz ergen tiplerdir. var birkaç tane, üretmek yerine çalıntı konseptle takılacak kadar bi akılları var. oytun başkasından çaldıysa o da ibnedir.

edit : oytun da başkasından çalmış. bu konsept hırsızlığı karşında kendisini kınıyorum ve ona laflar hazırladım.
En asil duyguların yazarfkfldjsşf.

iz bırakmak adına yapılan iğrençleşme eylemidir. Papaz bile her gün pilav yemez lan. O ne öyle amk.

Hayır bir de "bilmem kaç bin entry yazdım" diye kendilerini kahraman ilan eden tiplerde görüyorum bu sıçmıkları. O tür yazarların entrylerinin hepsini toplasan aberystwyth'gibi, arabeskkadın'gibi, noro lim asfaloth, gibi yazarların bir tek entrysi kadar içeriğe ulaşamazlar.

Neyse eğlensinler, ne diyelim.
Orijinali ilk fikir mühendisi fikri diye bir trolle başlamış akımdır. Kendisi şu anda bu sözlükten ekşi sözlüğe uçmuş ve oradakileri çıldırtmakla meşguldür. isteyenler oradaki entrylerine bakabilir (buradakiler silinmiş sanırım). Hala aynı "evet" konseptine devam etmektedir.

O da başkasından araklamıştır muhtemelen.
bir süre sonra ayar manyağı olma ihtimali yüksektir.
şizofrendir.
iticidir abi açık ve net. evet.
Ezikleri rahatsız eder. Evet.
takıntılıdır.evet.