bugün

birçok erkeğin imrenerek baktığı erkektir. çok yönlü cazibesine dayanamayan kızlar hemen ağına düşüverir. aynı zamanda birçok erkeğin de boşta kalma sebebidir.
(bkz: herkese benden cay)
kendine özgüveni olan ve aynı zamanda hayatın gerçeklerini tartabilen erkektir. eğer gerçekleri doğru bir şekilde tartabiliyorsanız hayır cevabını duymazsınız. çünkü hayır diye cevap verilebilecek sorular sormazsınız.

bir diğer etken ise kişinin kendine olan özgüveni. eğer kişi sünepenin biriyse, dünyadaki en taş hatun/adam olsa dahi yanıbaşında durabilecek birisini bulamaz. kendisine bile güveni olmayan kişiye bir başkası nasıl güvenebilir ki? bu sebepledir ki özgüven çok önemli.
çoğu ünlüdür.
(bkz: justin timberlake)
götü tavandan ayrılmayan erkektir. *
cazibesini kanıtlamış erkektir.
(bkz: kapalı zarf usulü teklif etmek)
öhöm şey, yanlısınız var.

cıkma teklifi ne demek? hatun sana bayılıyorum benim ol, pembe panjurlu evde nuri alco n olayım anam...

yok efem, sadece ağına dusurur bı zıpırto. sımartıverir avını, zıplatır eglencesiyle, hoooop kucagına alır sonracıgıma... kız kısmısı da, sevgili buldum sırma cay bahcesinde gezinir. gezinir de durur. bes dakika bekle tuvalete gidicem der erkek, fıyyt baskasına kayar. kaymak dediysem de, hemen fesat olmayın canlarım...

siz cıkma teklif edin, bu zıpırto gotursun. beleş iş. akarı yok, kokarı yok.
Sinir bozucudur, her ne kadar dövülesi varsa da, candır. (bkz: ay yazık ya)