bugün

alım şartlarını okumak ne için? sıfır ürün satılıyorsa o ürün sıfır olmak zorunda. insanlar bu siteden marka değeri olduğu için alışveriş yapıyor. oradaki satıcılara kimse güvenmez...
orada satılan bazı telefonlarda yenilenmiş ibaresi yazar dikkat ettiyseniz. eğer sizin aldığınız telefon da o şekilde satışta ise satıcı önceden bildirimde bulunmuş denebilir ama muhtemelen sıfır km diye satılmıştır.
Hepsi burada da satislari yapan alt firmalar. Amazon gibi degil ki ebay gibi. Alim sartlarini okumak gerek iki defa.
başıma gelmiş beni şoka uğratmış olay. koskoca firma üçkağıtcıların aracılığını yapar olmuş. sıfır diye bir adet çöpe 2675 TL ödedim. ithalatçı garantili telefon almamak gerekir anlaşıldı. kolay iade diye müşteriyi kandırmalarıda pazarlama taktikleri herhalde. hala dönüş yok. ithalat garantili telefon alacaksanız pek güvenmeyin hepsiburada'ya. ben yandım siz yanmayın.
+ x firmasından 100 tl farkla sipariş verirken 100 tl daha ucuz satan y firmasından geldi telefon. müthiş bir firma olmuş hepsiburada.