bugün

"bir ermeni olunce" diyerek onlarin "turkiye cumhuriyeti vatanda$i" oldugunu unutan ve "olu yari$tiran" olu sevici $akirtlerin "insanligindan" utanmasi gerekirken milletinden utandigi durumdur. O kalabalik bir yerlerine girmi$ olacaktirki sozluklerin bile kalitesini du$uren "mal" ba$liklar acmaktadirlar.
kısmen olması gerekendir.ama milleten değil o pankartı tutan saçma insandan ya tamam haklısın öldü çok üzüldük ama hepimiz ermeniyiz saçma.yahu niye hepimiz ermeniyiz diyorsunuz ermenilerin 100 de 80 nin türk bayrağını yakacak kadar türk düşmanı olduğunu bilmiyor musun.hadi onu geçtim niye hepimiz diyorsun bari ben ermeniyim deyi salaklık resmen.
bunda utanacak bir şey yoktur. bu ülkede her gün bir ermeni öldürülse halk duyarsız kalır.
tıpkı:
benzin zammı haberleri vs şehit haberleri gibi.
artık neredeyse her gün benzin zammı, şehit haberleri geliyor. tepki var mı? yok!
yani olay sıradanlaştırıldı. olmayınca şaşırıyoruz artık. çünkü uyutuldu güzel türkiyem.
baban seni ilk kez dövse tepkin büyük olur ama her gün dövse duyarsızlaşırsın haliyle. işte bu da onun gibi bir şey kabaca.
niye sürekli 1 ermeni diye bahsederek yapılan bir faşizan kıyaslama var anlamış değilim bunu yapan solcularda mevcut tabi bu arada. 24 tane şehidi anmak için kimse gitmiyorsa bu topyekün hepimizin büyük bir utancıdır(gerçi o fotoğraf hiç gerçekçi gelmedi bana). Çok büyük bir kafatasçılığı ve ayıp yapılmakta 1 ermeniye şu kadar x e şu kadar şeklinde yapılan karşılaştırmalarda burada önemli olan 1 insanın ölümüne üzülebilmek devletin 1 ermeniden korkarak onun öldürülmesine sessiz kalmasına yapılan başkaldırıdır ve şehitlerimizle ve ya başka bir şeyle kıyaslamak deli saçmasıdır.
hepimiz ermeniyiz lafından utanmaktır. birde şöyle bir boyutu var;

sadece "hepimiz ermeniyiz" yazdığında konu ile alakalı tam 25 30 tane başlık olmasına rağmen hala daha bu konu hakkında başlık açılması bana samimiyetsiz bir şekilde, farklı amaçlar güdüldüğünü gösteriyor.

· bir popülizm örneği olarak hepimiz ermeniyiz
· bu gece hepimiz ermeniyiz (5)
· ermenistan turkiye macinda hepimiz ermeniyiz demek (7)
· hepimiz ermeniyiz (69)
· hepimiz ermeniyiz çılgınlığı (7)
· hepimiz ermeniyiz denilince ermeni olunmuyor
· hepimiz ermeniyiz deyince kızlar teklif ediyormuş (3)
· hepimiz ermeniyiz diyen aydınlar nerde (16)
· hepimiz ermeniyiz diyen sözde türk (40)
· hepimiz ermeniyiz diyen türk milletinden utanmak
· hepimiz ermeniyiz diyenler (13)
· hepimiz ermeniyiz diyenler bugün fransızmı kalacak
· hepimiz ermeniyiz diyenler ermenistan a gitsin (4)
· hepimiz ermeniyiz diyenler fransa ya gitsin (7)
· hepimiz ermeniyiz diyenlere dedemizden cevap (2)
· hepimiz ermeniyiz diyenlerin kökenleri (4)
· hepimiz ermeniyiz diyenlerin sosyalist olması (4)
· hepimiz ermeniyiz diyenlerin vermesi gereken hesap (3)
· hepimiz ermeniyiz diyerek türk ırkını aşağılamak (3)
· hepimiz ermeniyiz sacmaligi (5)
· hepimiz ermeniyiz sloganına tepki (7)
· hepimiz ermeniyiz sloganını götünden anlayan insan (11)
· hepimiz ermeniyiz sozunu yanlis anlamak (16)
· hepimiz ermeniyiz vs hocalı katliamı sessizliği (10)
· hepimiz ermeniyiz yavşaklığından utanıyorum (36)
· hepimiz hrant ız hepimiz ermeniyiz ikiyüzlülüğü (7)
· hepimiz hrantız hepimiz ermeniyiz
· hrant dink öldüğünde hepimiz ermeniyiz diyenler

yani bu kadar başlık varken yapılmaya çalışılan neyin çığırtkanlığıdır? kime yaranma çabasıdır?

kusura bakmayın beyler bakın bu konu hakkında yorum dahi yapmıyorum ama bu olay bi bana mı abes geliyor? kimsenin dikkatini çekmiyor mu bu sözlük içi ufak köylü kurnazlıkları_?
(bkz: hepimiz ermeniyiz yavşaklığından utanıyorum)
utandırdı bence binlerce kişi hepimiz ermeniyiz diye bağırıyor şehit olunca allah rahmet eylesin toplanamayız kim gidicek gibisinden sözler duyuyoruz.
kürtler, ermeniler süreki olarak andımızda "türküm" deyip utanmadıkları için türklerin de utanmama durumudur.
utananlar insanlıkla ilgili sorunu olanlardır.
--spoiler--
"hepimiz ermeniyiz" bu yalnizca "iki kelimeden" olu$an slogani bile anlamayarak "vay nasil ermeniyiz efendi" diye irkci slogan atan, kufur eden yaw$aklari gordukce bu ulkenin hatta cografyanin neden kan golu oldugunu anliyorum. daha "iki kelime" ile anlatilmak istenen "bari$cil" mesaji anlamayan insanlarin dunyayi anlamasini beklemek hayalperestlik olur an itibariyle..
cahaletiye cumhuriyetinin cahil-i cuhela yaw$aklari, sizin tecavuzden zevk almaniz yuzunden birbutun insanlik tecavuze ugruyor..
kızıl can yıldız
--spoiler--
doğum yeri malatya olan birisi için sırf ermeni kökenli diye kafatasçılık yapılacaksa bu mantıkla hayko cepkin de dinlenilmemesi gerekir.
bu mantık, kahrolsun abd deyip mcdonald'a da gider.
hepimiz ermeniyiz diye çığırtkanlık yapan türklerden utanmanın daha doğru olduğu durum. sonuçta bir genelleme yapsanız nüfusumuzun çok çok az bir kısmı hepimiz ermeniyiz diye sokaklarda yürümeyi kabul eder, gerisi bunu hakaret olarak düşünür hatta.
bu yalnızcan iki kelimeden oluşan slogan yerine biraz daha yaratıcı, daha bütünleyici, daha mantıklı bir slogan bulamamış mı bu yavşaklar diyen insan haykırışı.
bir Türk vatandaşı malatyalı hrant dink öldürüldü malatyalı ol kardeşim olmadı Türk ol ama olmaz yediğin kaba illa ki sıçacaksın.
Allah o sözü söylemeyi nasip etmesin.
türklere olan sevgisini anlatırken '' türkiye'de güvercinlere dokunmazlar'' demişti hrant dink.

ama dokundular. ülkemizde gayrı müslimlere karşı yapılan saldırıları kınamak için atılan bu slogan ermeni olmayı amaçlamıyordu. sadece yanındayız, kardeşiz mesajı vermeye çalışılıyordu. kısacası sakin olun ırkçı kardeşlerim. kimse bunu söylediği için ermeni olmuyor...
bu sözü türk milleti demediği için geçersizdir.
gerçek türkü ''ermeniyiz'' lafı kızdırır.

tv de görürdüm bunları.ellerinde pankartlar ''hepimiz ermeniyiz'' falan cıngar çıkarır halde yürürler.

gırtlaklayasım gelirdi hepsini.
(bkz: hepsi ermeni olanlar)
acaba bu lafı kınayanları kınayanlar ermenileride hepimiz türküz demedikleri için kınıyorlar mı?
türk ermeniyiz demez imkansız. Bakın tekrar vurguluyorum türk öyle bir şey demez.
türk milletinden asla ve asla utanılmaz. ama ermeniyiz diye bağıran veya bunu ima eden türk'ten ben de utanırım. utanmakla da kalmaz, kafa göz girerim.
evet, o kişi benim.
bir insanı insan olarak destekliyorum diye empati yapacağım derken anlamından uzaklaşarak sıçılmış bir laftır. illa destek olacağım diyorsan hepimiz insanız de. Hepimiz ermeniyiz ne demek? Aynı mantıkla o zaman bir ateist öldürülse çıkıp hepimiz ateistiz diyecek misiniz?
bir türk olarak " hepimiz ermeniyiz diye bağıran sözde türklerden" utanıyorum. bu kadar açık ve seçik.

şimdi burada inciler saçan hümanist godoşların neden hocalı'da, kelbecer'de yapılan katliamları hiç akıllarının ucuna getirmedikleri;

http://galeri.uludagsozlu...BCrk-milletinden-utanmak/

doktor olmasına rağmen bir kız çocuğunun sırf türk diye derisini yüzebilecek kadar insanlıktan çıkmış bir ermeniyi görmezden geldiklerini;

http://www.youtube.com/watch?v=blaRQf_9kU4

ermeniler tarafından öldürülen onlarca masum türk diplomattan hiç bahsetmediklerini;

türk ordusunu savaş sırasında arkadan vuran ermeni çetecilerden niçin asla bahsetmedikleri;

1. dünya savaşı sırasında ermeni çetelerince yakılarak yok edilmiş yüzbinlerce türk'ü neden görmezden geldiklerini;

ermenistan'ın halen azerbaycan cumhuriyeti'nin topraklarının %25'ini işgal ettiğini;

türkiye'de bir allahın kulu ermeni bayrağı yakmazken, ermenistan'da her yıl devlet töreniyle türk bayrağı yakılmasını ve üzerinde yürünerek çiğnenmesini asla kınamamalarını

veee daha nicelerini nicelerini açıklamalarını isterim. tabiki açıklayamazlar. hümanist vs değilsiniz; siz kendinize " türk düşmanlığı" nı misyon edinmiş bu ülkede yaşayan hainlerden başka bir hiçsiniz.