bugün

hergün milyonlarca defa insanların ağızlarından duyduğum ağızlarına sakız olmuş laftır hepsi senin yüzünden...

yanlış bir iş yaparsınız hatayı başkasına atarsınız,

arabayla yanlış yola saparsınız hatayı başkasınındır siz yolu bilmiyor değilsinizdir,

yanlış kararlar verirsiniz kendi kararlarınızın sonuçlarını göğüslemezsiniz,

başarısız olursunuz bir gün herkesin başarısız olabileceğini mükemmel olmadığınızı herkes gibi bir insan olduğunuzu unutursunuz, başarısızlığı kabullenmezsiniz, başarısızlığınızı başkalarına yüklersiniz...

Önce aynaya bak derim biri bana herşey senin suçun dediğinde, önce aynalarla yüzleş sonra bana hesap sor...

--spoiler--
Aynasıdır inanmışın bir diğer inanan.Aynasında kusurlarını görsün ve erdemlerini göstersin diye insan...
--spoiler--

artık kendimizi kabullenelim ve aynalarla yüzleşmekten korkmayalım...

--spoiler--
Bir yarın düşleriz hep, bir türlü bugüne kavuşmayan

Bir zafer düşleriz hep, aslında gerçekleşmesini istemediğimiz

Yeni bir gün düşleriz, yeni bir gün başlamışken bile,

Gelecek için umutlanırız, ama gelecek bir plandan ibarettir yalnızca!

--spoiler--

Bir yarın düşlerken o yarınların gelmesi, o yarınların gerçekleşmesi için savaşalım...

----------------------------------------------------------------------------------------

Dökülen tüm kelimeler boşuna aslında, herkesin bir mahmutu var ve nasıl olsa herşeyi üstüne alacak *.

"Mahmut bütün suçlu sensin konuştuğuma bakma, biliyorum herşey senin suçun, kıçımdaki donu ters giysemde suçlu sensin, önümdeki çukuru görmeyip çukura düştüğüm içinde, kabul et artık, kabul et, kabul edeceksin bak, kabul edeceksin tüm suç senin!"...

Edit : bak beni suçladın mahmut, intikamımı bıdı bıdılarımla alıyorum *.