bugün

Sakarya'ya öğretmenlik okumaya gelen insanların biz merkezde değil miyiz, burada mı eğitim göreceğiz diyerek dumur oldukları Sakarya ilçesi.

Mafyası ile ünlüdür.
ilce tanimli koydur. yasanilan uc sene boyunca cektirtmedigi cile kalmayan bir yerdir. insanlari deseniz bir o kadar zalimdir. her ogrencinin su okul bitsin kurban kesicem abi dedigi asikardir ve mezun olunduktan sonra kimseye tavsiye edilmeyen bir yerdir.

@

yurtta kendini asan cocugu tasimisligim vardir.
tek caddesi ve köy gibi evlere sahip ilçe. yazık burada okuyan arkadaşlara allah sabır versin. evet.
benim de okuduğum sakarya üniversitesinin eğitim fakültesini içinde barındıran ilçe.

istanbuldan giden birisi için büyük hayal kırıklığı.
görsel
Gençliğimin en güzel 4 yılını heba ettiğim kasabadır. Gençleri her sarışın kadına "aha verecek!" Gözüyle bakıp sizi sokakta görüp sosyal medya hesaplarınızı bulabilecek derecede abazadır. Teyzeleri, Esnafları gençlerinin aksine daha anlayışlı candan insanlardır. Velhaslıkelam minicik küçücük uzun süreli yaşanması tavsiye edilmeyen gezmelik yerdir.
sakaryanın 48bin nufusa sahip ilçesidir, içerisinde eğitim fakültesi barındırmaktadır. Şehrin her tarafı internet kafe ve kahvehane ile doludur. 3 dönemdir belediye başkanlığını Ali iNCi yapmaktadır.
ilçe gelişsin diye gençlerin hayatlarının en güzel 4 yılını harcadığı tutucu ilçe.
sakarya'nın bir ilçesi.
üniversiteye yeni başlamış bir öğrencinin, tuvalette kendini astığı yurdu içinde bulunduran talihsiz bir ilçedir.
sakarya eğitim fakültesinin bulunduğu ilçe...
Üniversite öğrencisine önceki hayatında işlediği günahların cezasını çekmek için gönderildiğini düşündürten açık cezaevi.*
Hakkında sayfalarca yazılmak istenen şehirdir ama özetle otogar diye 2-3 yazıhanelik köy duraklarından beter bir yerin, meydan diye bir dönel kavşağın yutturulduğu ve kırılan parmağa alçı bile yapacak donanımı olmayan hastaneye ve de 1997'den beri fakülteye sahip bu fena gelişmiş ilçeyi anlatan ifade yukarıdaki gibidir.**
2009-2013 hükümlülerine selam olsun, dayanın 1-2 ay kaldı.*
Nasıl bir zihniyet ki tutmuşlar buraya eğitim fakültesini koymuşlar. mis gibi merkez kampüs varken siyasete kurban edilmiş. aç madem buraya bir teknik okul o kadar meraklıysanız. gençleri üzmeyin. alın onları da merkeze.
buranın insanında sike sürülecek kafa yok.
2 gündur belediye ekiplerinin meydan da deli gıbi sabah akşam gece demeden çalıştığı ilçe. neden mi? başbakan gelicek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar