bugün

bugün vakit'in internet sitesinden okuduğum, serdar arseven imzalı şu yazıdan sonra ihtimal dahilinde bulduğum bir olasılık: http://www.habervaktim.co...html#.UN7S7dkJt7O.twitter

yazıda kullanılan bazı ifadeler şöyle:
"ODTÜ ve Galatasaray Üniversitesi'ndeki taharetsiz oğlanlar", "Amerikan kotlu sözde solcu oğlanlar", "geceleri leş kokulu barlarda pinekler", "kimseyi sevmezler, kimse de bunları sevmez", "anne ve babalarının yatakları ayrıdır"...

En "acı verici" bulduğum, kafamı duvarlara vurduran, "yareppim neden ben!? Niçin benim köyden tarhana gönderen ninem yok?" diye feryat ettiğim tespiti de şu: "Bunların dedeleri nineleri yoktur, köylerinden tarhana gelmez, evlerinde turşu kurulmaz, salça, reçel yapılmaz."

bence sözlükte bu yazarın hayranı olan pek çok yazar var. yoksa da henüz keşfetmediklerindendir. onların zihniyetleri öyle iyi biçimde özetlemiş ki...
Türkiyeli ortalama sağcının kafa yapısını kendi kaleminden okumak için eşsiz bir yazı sözlükçü arkadaşlar. Okuyun ve daha sonra "necaset"ten ve de "hades"ten taharet edin.