bugün

tam bir saçmalık. milli mücadele döneminde mustafa kemal deccaldir diye broşürler dağıtan osmanlı değil miydi? buna karşılık osmanlı hanedanını yurtdışına süren atatürk değil miydi?
bu benimdir. bunu saçmalık olarak görenlerin de aklından şüphe ederim. bugünkü türkiyenin temelleri ne zaman atılmıştır? bunları bilmeden birilerinin burada zırvalaması çok düşündürücü.
Atatürk de osmanlının askeri olduğuna göre sıkıntı yoktur.
Üvey anneyi öz anneden ayırmamaktan farksızdır.

Örneğin; 'Olsuuun, o da benim annem.'
Üstün yetenekli padişahlar olduğu gibi aptal padişahlar da oluyormuş demek ki. Yanı iki üç yahudi şerefsizlik yaptı diyerek tüm yahudileri yakabilir miy..? Aslında yakılır lan. yahudilerin amk hitler geldi aklıma yine hüzünlendim ,özledim reyizi. Neyse konuyu saptırmayalım, yani demek istediğim şu; bazen yenilik yapman gereklidir daha çok zorunludur aslında. Hayatın da kötü şeyler yaparsın ve şöyle dersin "artık kendime ve hayatıma çeki düzen vereceğim. hayata, yeniden, sıfırdan başlayacağım." Böyle birşey yaptığında önceki yaşamını inkar edebilir misin? Eskide kalan artık beni ilgilendirmez diyebilir misin? eski hiçbir zaman eskide kalmaz. var olan yeninin içinde sen istemesen bile eskiden bir kaç tutam vardır.
azizi sançar 'ın sapına kadar yaptığıdır.